2733
2739
عنوان

الان اینجا یه ترقه زدن 😐

465 بازدید | 16 پست

فازش چی بوده طرف؟ 

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                            در ضمن هرکس که دوست داشته باشمم ریپلای میکنم حتی اونایی که میگن اگه باهام مخالفی ریپلای نکن و حتی شما دوست عزیز 😌                                                                                                                                                                         من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن هم بخندم :) ....

موادزده بوده

درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

موشک ها دارن شلیک میشن ولی یه عده هم خیلی معذرت میخوام کرم دارن ترقه در میکنن 😐

الزاما هر نظری محترم نیست، نظر و تفکر داعشی ها و نازی ها محترم نیست، اساسا احترام برای نظر نیست، نظرات یا معتبر هستند یا معتبر نیستند، یا اگر بخواییم مبتلا به نگاه سیاه و سفید نشیم و تقسیم بندی خودی و غیرخودی توی ذهن مون شکل نگیره که نظر خودی معتبر و غیرخودی نامعبتره؛ میگیم هر نظری به درجاتی معتبره. احترام مال صاحب نظره، پس آدما محترمن ولی نظرات الزاما محترم نیستن، نظرات یا معتبرن یا معتبر نیستن، یا درجاتی از اعتبار رو دارن🙌. البته گاها ممکنه خودم مبتلا به همون دیدگاه سیاه و سفید یا خودی و غیرخودی بشم 😕🤦🏻‍♀️. ممنون میشم برای حاجتم صلوات بفرستین 🙏🏻🩷
2731

این تو ذهنش داره با بمب میزنه تو دهن نتانیاهو

اَگر مَرگ به سُراغَم آمَد وَ هَنوز هَمدیگر را نَدیده بودیم فَراموش نَکن که مَن دیدارِ تو را بِسیار آرِزو می‌کردَم...💔🥀سختههههه نبودنت سختهههه بفهم بفهمممم😔

جنگ لازمیم به خدا😂😂

هرجا هستی خوش باش... میدانم نیامده بودی که بمانی......چند روزی گذرت افتاد به سرنوشت من..........منم از روی عجله عاشقت شدم...... چه می‌دانستم اینجوری میشود.........قرار بود همدرد هم باشیم نه درد هم .......قرار بود یکدیگر را درک کنیم نه ترک.......قرار بود برای آرزو های همدیگر ریشه باشیم نه تیشه.......... لعنت به تمام قرار هایی که بود اما نبود.......🥺😔🥺😔ای ممنوعه ترین پنهان من......دلم به وسعت تمام نبودن هایت برایت تنگ شده...... تو قشنگ ترین اشتباه زندگی من بودی...... با تو به قعر جهنم سقوط کردم ......ولی.....ولی کاش یه بار دیگه فرصت بودن کنارت رو داشته باشم ..... با تو جهنم هم قشنگه ....... تقدیم به عشق ممنوعه ام ۱۱۵۹رزآبی۷مهر
2740
چ ترقه ای  کدوم شهری

نمیدونم یه صدا کوچولو ترقه اومد

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                            در ضمن هرکس که دوست داشته باشمم ریپلای میکنم حتی اونایی که میگن اگه باهام مخالفی ریپلای نکن و حتی شما دوست عزیز 😌                                                                                                                                                                         من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن هم بخندم :) ....
عزیزم جشن گرفتن افتخار میکنن به آغاز جنگ محله ی ما ام یدونه از این منور طورایی که میره هوا میترکه با ...

نمیگن مردم میترسن از صدا زن حامله هست خدا شفا بده 

حالا اینی که الان اینجا زدن صدایی نداشت زیاد

😂😂😂همسایه ما از ذوق پا شد چند تا تیر زد

الان دیگه نتانیاهو نی نی سایتو میبینه به بقیه میگه نمیخواد کاری کنی مردم ایران الان خودشون خودشونو میزنن 😂

2706