2733
2734
سلام به دوستای خوبم

من یه مشکلی دارم با این جاری بگم چی؟ اخه نمیدونم چه لقبی بهش بدم

6 ساله ازدواج کردم عین گاو میمونه تا بحال یکبار دعوت نکرده مارو همیشه هم میاد میخوره خونه من میره.یه دختر شری داره میاد خونه من هیچی بهش نمیگه اینه شمدونو تکون میده.میکوبه به بوفه و خلاصه میاد خونم باید 1 هفته خونه تکونی خونم.......سرتونو درد نیارم عین گاو میاد میخوره میره..........خلاصه.من 2 ماه پیش سقط داشتم قرار شد به کسی نگیم که شوی اصرار داشت به مادر شوی بگیم .. چند وقت پیش که افتاد گفت من به کسی نگفتم انداختی تو هم نگو گفتم باشه مگه چیز خوبیه به همه بگم..... خلاصه میزنه تو ماه رمضون خواهر شوهرم دعوت میکنه دختر خاله شوی که مجرده و خیلی تو نخ من . اوم حالت بگم چی انگار مرتکب جرمی شدم شنیدم سقط کردی اره ؟ گفتم نه کی گفته اطز اون اصرار از من انکا گفتم اره کی گفته گفت دید گفتم از منبع موثق .. و اخرشم از زبونش شنیدم از جاری شنیده .منم شاکی با شوی دعوا کردم گفتم مامانت جاری اسکولول جزو خودشون دونسته گفته و اینم که نه به روم اورده نه دلداری همه جا جار زده به حالت مسخره و تمسخر و نیش کنایه دختر خاله شوی اومده مسخرم میکنه اگه دلسوزه چرا خودش بهم نگفته اگه نیست چرا رفته جار زده........ خلاصه که به مادر شوی گلگی کردم گفتی تو به کسی نگم چرا گفتی به فلانی گفت از دهنم در رفت

خلاصه من یه مدته عصبیم

هفته پیش مارد شوی میخواست بیاد خونمون و شوی گفت اونارم بگیدم چرا اخه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من دارم دق میکنم چرا در نقش احمق باید باشم بیاد زندگیمو به گند بکشه با اعصابم بازی کنه و اخرشم نه دعوت کنه نه چیزی و زندگی نامه و غصه هامو تو فامیل جار بزنه خلاصه سر این جاری مفت خور ما همیشه دعوا داریم البته سالی یه بار دعوت میکنم ولی اون اصلا وسطا هم میان که رو نمیدم شما باشین چی کار میکنین من اخر سر این جاری احمقم از شوهرم طلاق میگیرم
اگه میخوای جشن دندونی و تولد بی نظیر و تک برا کوچولوتون بگیرید 09302984825
اصلا محل جاریت نزار
همیشه یه سلام خیلی خشک خالی کن
باهاش روبوسی هم نکن
در مورد اینم که رفته گفته حتما بهش بگو که فهمیدی
اینم اتفاقا درس خوبی بود برای شوهرت که دیگه هرچیزی رو به مادرش نگه

روزی که گذشت هیچ از او یاد مکن ...........فردا که نیامدست فریاد مکن .........
برنامده و گذشته بنیاد منه .............حالی خوش باش و عمر بر باد مکن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی بد بخت تر از من هم وجود داره ؟؟؟؟؟؟؟

جاری من یه ادمیه ببینید هاااااااااا افسردگی میگیرید

برادر شو هم عین خودشه
مامیریم مسافرت اویزون ما هستن ماشین نمیارن سوار ماشین ما میشن و خود مارو از ماشینمون میندازن بیرون...1 ماه پیش رفتیم عروسی یه شهر دیگه .خلاصه اینا زود رفتن شوی زنگ زد اماده شو بریم با باابم اینا میریم گفتم ماشین ما کو ؟ گفت هیچی داداشم گفت ماشین میارید بدین ما بریم شما خودتون با بابا بیایید شوی منم خیلی مرد خوبیه و دوست نداره با داداشش دهن به دهن بذاره هیچی منم داغون رفتم اونجا گفتم بادی سوار ماشین خودمون باشیم هیچی تو جاده با پژو با سرعت 170 میرفت شوی هی غر میزد اروم ما امانتیم باید درست بریم جلوی من به شوی گفت گوه نخورو...........منم حرص خوردم هی اعصابم خورده چرا انقدر اینا اینجورین ما باید انقدر تو سر خور باشیم
دارم دق میکنم والا

ما بریم خونه مادر شوی ماشین خودشو سوار نمیشه واسه مارو سوار میشه و اگه ندیدم قهر نمیکنه و اخرم مادر شوی میگه برید معذرت خواهی کنید ناراحتشده از دستتون

یا یکم سرما بخورن میگه زنگ بزن حالشو بپرس به من میگه ولی من در حال مرگم باشم زنگ نمیزنه

چرا اخه ما اینجوری هستیم

شوی من تو خونوادش تکه خیلی مهربون دست و دلباز با خدا میگه دوست ندارم بی احترامی کنم خدا خودش جوابشونو میده اخه تا کی باید ما اینجوری باشیم خسته شدمممممممم
2728
از اولم بهش محل نمیذاشتم عین گاون زن و شوهر بخدا خسته شدم همیشه سر این کثافتا با شویم دعوا دارم

بعد سر ماشین هم بگم تو ماشین ما نشسته تو سرعت میره میگه گوه نخور ناراحتی برو پاینن به ما میگه ادم اخه پرو تر از اینمک هست ؟؟؟؟؟؟؟
ول کن بابا همه یه دردی دارن... منم از دست خانواده شوشو خیلی کشیدم... الان دیگه یاد گرفتم دعوا نمیکنم با سیاست رفتار میکنم... خودشم متوجه شده خانواده ش چقده در حقمون بدی کردن...
الان شروع کرده بریم تهران برا داداشم ماشین بخریم... منم گفتم تنهایی عمرا بذارم بری خودمم میام ... قرار شد داداشش پولشو بده ما بریم براش بخریم
2740
والله به نظر من اگه اینجوری بد رفتار میکنه لزومی نداره شما دعوتش کنی بیاد خونتون شوهرتو قانع کن نیان خونتون باهاشون کمتر رابطه داشته باشین !!!!شوهرت میتونه با داداشش رابطه داشته باشه
خدایا شکرت
اخه ریخت نحسشو هر وقت برم خونه مارد شوی باید ببینم با هم زندگی میکنن

عروس عمه شوی بهم گفته که بهت حسودی میکنه به خاطر همین گفتم اخه به چیم حسودی میکنه خیلی زندگی خوبی دارم بچ هدارم زندگیم تکمیله به چیم اخه

اصلا یه طومار میشه بخوام بگم دیونه شدم بخدا چند بار خواستم پرش بزنم نتونستم

رفته بودیم مکه اسفند ماه ....... خلاصه برگشتیم هر کی یه کادو داد و اینم بعد 3 ماه بدون اینکه کادو کنه حالت پرت کردن کادوشو گرفته جلوم بیا اینم برای تو گرفتم یه سینی بود که پیچ میچم نداشت اونوقت برارد شوی رفته کربلا مادر شوی به خودش اجازه دخالت میده که من بگه بهش 100 بدین اونوقت سینی اون 20 تومن قیمت داشتم جاری برارد زاده مادر شوهرمه اخه من چرا بدبختم نمیتونم چیزی بگم هااااااااااااااا ن چرا انقدر زور میگن
وایییییییییییییی شوهر من میدونه زن داداشش و شوهرش چه جورین ولی تعصب نگه میداره میگه اونا دعوت نمیکنن ما کاری نداریم باید بگیم اخه مسئله گفتن نیست میان میخورن میرن مسئله اینه میان بچشو میندازه تو خونه من بترکونتش منم 1 هفته باید خودمو بکشم و خونه رو تمیز کنم خسته شدم

شوی من 3 تا داداش داره من دومیم سومی و چهارمی هم مجردن
وووووووووووی منم دارم جارو دار میشم یعنی انقد بده واقعا؟
فلسفه ام این است:به من ربطی ندارد که دیگران در موردم چه میگویندو چه فکری می کنند.من خودم هستم و هرکاری را که مراشادکند وبه دیگران ضرر نرساند انجام میدهم .هیچ توقعی ندارم وهمه چیز را میپذیرم.اینگونه زندگی بسیار آسانتر میشود.
2706