2737
2739

اومدیم سلمان شهر دیگه هوا تاریک بود و بچه خسته بود نمیشد بیوفتیم تو جاده  بعدیه ویلا اجاره کردیم ساعت ده شب . بچم خوابش برده بود شوهرم رفت بیرون شیر و تخم مرغ بگیره دو دقیقه بعدش شنیدم صدا در حیاط میاد نگاه کردم دیدم یکی داره در رو باز میکنه فکر کردم شوهرمه یهو دیدم یکی دیگه هم اومد داخل . وای چه ترسناک بود . بعد زود زنگ زدم شوهرم دیدم در رو باز کردند و خونسرد و آروم رفتند . شوهرم و مرد دلال خودشونو رسوندند زنگ زدند پلیس . الان خوابم نمیبره شوهرم خسته بود خوابیده ماشینمونم تو حیاطه یه ۴۰۵ داغون . الانم کنارمون تبر گذاشتیم و چوب و قفل فرمون خوابیدیم . خدا نصیب نکنه.

(فبای آلاء ربکما تکذبان)_ متاهل و متعهد ،درخواست دوستی از هیچ کس پذیرفته نمیشود.

عزیزم اونا که دیگه برنمیگردن خیالتون راحت احتمالا ویلا چند روز خالی بوده نشونش کرده بودن ولی اومدن دیدن شما هستید دیگه رفتن،راحت بخوابید چیزی نمیشه

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

هنو هیچی نشده ناامنی بیداد میکنه بعد یه عده چ حرفای مفتی که نمیزنن

این قدر نگوییم باید به عقاید هم احترام بگذاریم    آنچه قابل احترام است حقایق است نه عقاید...!!   هیچ عقیده ای محترم ومقدس نیست    زیرا می‌تواند ریشه در جهل وخرافه ودروغ داشته باشد...میتواند گفتمانی از داعش یا شری سازمان یافته باشد...احترام به بسیاری از عقاید می‌تواند توهین آشکار به شعور خودمان باشد...!

وای خب نمونین اونجا

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        

خوبه سکته نکردی و اینکه اونا بهت حمله نکردن

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2738

انشاالله در پناه حضرت مهدی باشید 

میشه یه صلوات برای شادی روح داداش جوونم بفرستی 🥲💔اگه فرستادی بگو تا منم برای حاجت دلت یه سوره توحید بخونم 🌹در طول روز دلت برا امام زمانت تنگ میشه؟😢چند بار در روز به یاده امامت میوفتی ؟؟برای بی کسی و غربت و صحرا نشینی امامت دلت میسوزه ؟؟😔 اگه دلت گرفت برای تنهاییش یه صلوات برای تعجیل درظهورش بفرست 🙏🌹مطمئن باش امام هم برای خوشبختی تو دعا می‌کنه 😍🥰 ای مردم دنیا مژده که سوار کاری می‌آید با هیبتی چون حیدر کرار 😍💞أللَّھُـمَ ؏َـجِّـلْ لِوَلیِڪُ ألْـفَـرَج🤲

خیلی بده چطور دلشون میاد بیان دزدی،،خونه مردم رو خالی کنن..یه آشنا داشتیم یه خونه تو شهرک نوساز ساختن وقتی رفتن اونجا برای زندگی تموم وسایلشون رو نو کردن رفتن،.وام گرفتن بابت وسایل خونه رفتن مسافرت اومدن دزد اومده بود خونه رو جارو کرد رفت،،،شهرکشون زیاد خونه نساخته بودن در حل رشد بود

هر وقت تو خونه ای. درها را قفل کن.  پنجره ها را هم چک کن.  موبایل ها شارژ داشته باشن. بز ...

در رو خودم قفل کرده بودم.پنجره ها همه حفاظ داره

(فبای آلاء ربکما تکذبان)_ متاهل و متعهد ،درخواست دوستی از هیچ کس پذیرفته نمیشود.
2706