2737
2734
عنوان

یهود

567 بازدید | 13 پست

خانما یهود از روز اول با نژاد ایرانی مشکل داشته،دو هزار و پونصد سال پیش زمان هخامنشیان که نه اسلامی بوده نه جمهوری اسلامی ملکه استر یهودی زن خشایار شاه که الان قبرش توی همدانه و برای یهودی ها خیلی مقدسه فرمان کشتن وزیر ایرانی هامان و هفتاد و هفت هزار ایرانی رو میگیره و یه قتل عام وحشتناک راه میندازه،اینقدر برای یهودی ها باارزشه که هرسال اون روز رو جشن میگیرن و بهش میگن عید پوریم،حتی میگن خامنه ای ما هامان رو‌ کشتیم تو رو هم میکشیم اینقدر بی شرفن،برای اینکه بدونین هفتاد و هفت هزار نفر چقدر آمار بالایی هست توجه کنین که از اول مهر اسراییل سی و دو هزار فلسطینی رو کشته ،ولی زمان هخامنشیان هفتاد و هفت هزاااار تا ایرانی رو کشتن،جنگ ما با یهود جنگ آبا و اجدادیمونه

عزیز دلم تاپیکتو قفل کردی ،دلم نیومد باهات همدلی نکنم😔

ازخدا برات صبر میخوام ،ان شالله جاش به زودی سبز بشه برات

امیدوارم تاعمر داری هییییچ وقت ناراحت نشی،امیدوارم همیشه درآرامش باشی.. بهترینا رو برات آرزومندم رفیق..

از ته ته دلم میخوام خدا به زودی یه گل پسر بهت بده که هرلحظه بهش افتخار کنی..

عزیزم اونقدر با تاپیکت گریه کردم دلم خون شد الهی بگردم دورت 

قربون قلب پاکت بشم من..

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم🙂‍↔️» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨(⌒‐⌒)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بگردم عزیزم،فقط میخواستم یه جا اینا رو ثبت کنم ،ببخشید واقعاً

نه فداسرت

خیلی خوب توضیح دادع بودی 😭😭😭بهاری حالت خوبه خواهر ؟💔💔

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم🙂‍↔️» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨(⌒‐⌒)
نه فداسرت خیلی خوب توضیح دادع بودی 😭😭😭بهاری حالت خوبه خواهر ؟💔💔

حال جسمیم خوبه ولی روحیم نه، باورت میشه خونریزیم بعد از زایمان از پریودی کمتره؟باورت میشه شیر نیاوردم؟اونقدر زایمانم سبک و راحت بود که میگم همه ی اینها رحمت خداست،بچم رفت ولی حداقل بعد رفتنش عذاب جسمی نکشیدم،روحیم خرابه چون مادرم که تازه داغ دیدم ولی توکل کردم به خدا ،راضی ام به رضاش

2740
حال جسمیم خوبه ولی روحیم نه، باورت میشه خونریزیم بعد از زایمان از پریودی کمتره؟باورت میشه شیر نیاورد ...

اره عزیزم بخدا خواست خدا بوده

بازم ایشالا مادر بشی به حق  پنج تن

این اتفاق پارسال برای خواهرم تو 38 هفته اتفاق افتاد، با تک تک جملاتت اون شب برام تداعی شد و اشک ریختم، با این تفاوت که خواهرم یه دل سیر بچشو بغل کرد ولی ما دلشو نداشتیم ببینیمش و فقط با عکسش میگذرونیم

خداروشکر چون طبیعی بود، بعد 4 ماه دوباره باردار شدو روحیش یکم بهتر شده و الان تو 5 ماهه، امیدوارم برای شما هم اتفاقای خوبی بیفته

این اتفاق پارسال برای خواهرم تو 38 هفته اتفاق افتاد، با تک تک جملاتت اون شب برام تداعی شد و اشک ریخت ...

بعد اذیت نشد؟به من گفتن اگه ببینیش داغون میشی و نداشتن والان دارم حسرت میکشم

بعد اذیت نشد؟به من گفتن اگه ببینیش داغون میشی و نداشتن والان دارم حسرت میکشم

دکترش گفت که باید ببینتش تا دل بکنه همون لحظه تو بغلش گذاشتن، خودشم گفته بود تا نبینمش از بیمارستان نمیرم 

دکترش گفت که باید ببینتش تا دل بکنه همون لحظه تو بغلش گذاشتن، خودشم گفته بود تا نبینمش از بیمارستان ...

امیدوارم به حق حضرت زهرا بچشو سالم بغل بگیره،الان خیلی شرایط روحی سختی داره تو رو خدا خیلی مراقبش باشین،من به خاطر خانوادم خودمو خیلی قوی نشون میدم که بیشتر از این بهم نریزن چون نابود شدیم ولی قوی نیستم داغونم فقط ظاهرم خوبه

امیدوارم به حق حضرت زهرا بچشو سالم بغل بگیره،الان خیلی شرایط روحی سختی داره تو رو خدا خیلی مراقبش با ...

ممنون از دعاتون، انشالله خدا دل شما رو هم شاد کنه دوباره عزیزم