2733
2734

به هیچی نرسیدم ی ادم پوچ و بی ارزشم 

ن قیافه دارم نه دانشگاه قبول شدم 

این زندگی چقدر مزخرفه 

همش میترسم پول کم بیاریم 

باز پول جمع نمیشه 

۱ کیلومتر جلو میری ۵۰۰تومن خرج میشه 

من استزس ایندمو دارم میترسم تا اخر عمر دانشگاه قبول نشم 

میترسم نرم سر کار 

میترسم تو سری خور بشم 

با اینکه قرص افسردگی میخورم اصلا اثر نمیکنه

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

بابا منم ۲۱ سالمه هیچ گوهی نشدم نشستم خونه بابام از تو جیب ننه بابام میخورم تازه یه جوریم رفتار میکنم انگار حالا پرنسس تو خونشون نگه داری میکنن

ول کن بابا خودتو اذیت میکنی تو تازه رفتی تو جامعه تازه شروعشه 

دخت بندرم😌 دخت بندر نازه والا همگی بگید ماشالله💎 زلفای حنایی داره تو نگاش چه حالی داره💃💃 ناشناسم         https://harfeto.timefriend.net/17126777991506
بابا منم ۲۱ سالمه هیچ گوهی نشدم نشستم خونه بابام از تو جیب ننه بابام میخورم تازه یه جوریم رفتار میکن ...

خیلی جامعه مزخرفی داریم 

این چ دنیاییه 

منم همش میخوتبم تا ۱ ۲ 

ولی استرس دارم 

منم همسن شما بودم از این افکار داشتم😔 ، اون دوران دوران طلایی زندگی من بود که علکی به غصه و بطالت گذشت آرزو دارم برگردم به عقب و طور دیگه ای زندگی کنم ، ولی حیف که زمان به عقب برنمیگرده ...😔 

ولی میتونم تجربه هامو به شما بگم ، امیدوارم نور کوچیکی باشه در مسیر زندگی شما 😊

اولا اصلا نگران نباشید ... اوضاع جامعه جوری شده که دانشگاه رفته ها و تحصیل کرده ها الان از همه جا نا امید ترن ، چون رشتشون به هیچ دردی نمیخوره و نمیتونن باهاش درامد زایی کنن ... و کلا دانشگاه نهایت موفقیت نیست !!! 

و دوما دانشگاه های آزاد و پیام نور و مخصوصا علمی کاربردی بدون کنکور دانشجو میگیرن 

دلیلی باش که آدمها باور کنند هنوز خوبی وجود داره ...
2740

من خودم به خاطر کمبود هایی که توی زندگیم داشتم عزت نفس پایینی داشتم و به خاطر همین همه ی زندگیمو رها کردم و شروع کردم به خوندن برای کنکور ... تا به این بهانه با رفتن به یه دانشگاه تاپ و رتبه ی خوب بگم من ارزشمندم ... ( البته خودم متوجهش نبودم ) 

خب من هر چند ۲۵ سالگی دانشگاه رفتم ولی رتبه خوب نیوردم و رفتم همون دانشگاه های آزاد ... 

ولی بهتون بگم که دانشگاه نهایت موفقیت نیست ... رفتن رفتنش خیلی خوبه چون شما با تعامل با استادا و دانشجو ها و کسب تجربه های جدید ارتقا پیدا میکنید ولی ... 

من شخصیت شما رو نمیدونم چجوریه ولی اگه شما هم مثل نوجوان های دیگه دوره های عزت نفس رو شدکت کنید برتتون عاااالیه 

و دوم اینکه برو دنبال کاریکه دوسش داری و بهش علاقه داری ... حتی اگه فروشندگی یا خیاطی یا نقاشی یا زبان انگلیسی یا ... باشه و با اینا هم میشه به درامد های بالا رسید ، خیلی بالاتر از دانشگاه رفتن و درس خوندن .... 

البته میدونم شما تو این سن آرزوهای بزرگ دارید ولی اگه من به عقب برگردم از همون ۱۸ سالگی میرم دانشگاه علمی کاربردی یا آزاد و در کنارش علاقه های خودمم دنبال میکنم ... 

البته الانم دارم همینکارو میکنم 

ولی همینقدر بهت بگم اگه بری دنبال علاقه هات چیزایی بدست میاری که فراتر از تصوراتته ، روحیت خوب میشه ، دنیا برات شادتر میشه ، دوستای جدید پیدا میکنی و شاید از یه دختر افسرده و گوشه گیر تبدیل بشی به یه دختر با اعتماد به نفس و شاد و موفق و در انتها به درامد خوب هم میرسی 

البته من شرایط شما رو نمیدونم ... 

فقط خواستم تجربه های خودمو به شما انتقال بدم 

ببخشید اگه زیاد نوشتم 

من فقط میخواستم شما موفق تر باشید و آینده عااالی داشته باشید ...