2733
2734

با خوشحالی از بیرون اومد بش گفتم چیشد کار پیدا کردی

گفت انقد خوشحالم ک‌نگو یه کار پیدا کردم ساعت کاریش کم حقوقشم دوازده تومن گفت اقاهه گفته میتونی با ماشینت سرویسم‌بشی(ماشینمون یه پراید قراضست)🥲

دخترم گریه‌کرد گفت گربه بازی میخوام گفتم بگیر با گوشی بابات بازی کن چشمم خورد به پیامی که بهش اومد

نوشته بود:

سلام فردا رو تنها بیا فعلا دنبال خانوم ابراهیمی نرو😒

فهمیدم چرا خوشحاله‌... گفتم به به خانوم ابراهیمی پیام دادن چشاش گرد شد گفت اونم اونجا کار میکنه😒

خوبه دیگه هر روز باهم برن و بیان

بابا جنگ شد خانم ابراهیمی هم میمیره🤣

🍀با خودت قهر نکن بانو! 🍀هرروز صبح مقابل آینه به فکر زندگی که باید میداشتی و نداری،کارهایی که باید میکردی و نکردی،و روزهایی که از عمرت گذشت و به سن و سالت افزود نباش🍀یک روز هم برای خودت باش... آزاد و رها...🍀فکر کن قرار نیست هیچ مردی برایت مردی کند🍀خودت مرد خودت باش...🍀 تو هنوز هم در اعماق وجودت،آنجا که پر از دلشوره و تشویش است، آنجا که سرشار از اندوه است،هزاران آغوش پنهان کرده ای که جان می بخشد🍀زندگی از تو جریان خواهد گرفت🍀 نگاهت هنوز هم آرامش را در هر دلی می ریزد🍀هنوز هزار هزار دل،در پیچ موهای مجعدت سرگردانند🍀با خودت قهر نکن بانو!🌸تو هنوز زیباترینی🌸                                                        💞خودت را دوست بدار💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ایران اسرائیل رو موردهدف پهپادوموشک قرار داده (موشک فرستاده )

اسرائیلم گفته ماآمادگی های لازم رودربرابرحمله ایران داریم و ایران جواب این کارشو میگیره 

و ایران با این تصمیمات وایجاد تنش ها موجب جنگ میشه

لبنان وکشورهای دیگه برای اسرائیل موشک فرستادن تا باخاک یکسانمون کنه 

فرودگاه های تهران تا اطلاع ثانیوی بسته است

ماازدلگیری روزهایمان به" شب" پناه میبردیم....                        وازدلتنگی شبهایمان به" روز " واینگونه بودکه تمام جوانی امان ؛  درناتمام یک "انتظار" تمام   شد
2740

چه مسئله ای عقب ترش هست؟ 

خب عقب ترش هم بگو بفهمیم

خانم ابراهیمی کیه

چرا حساسی

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
خواهر بیخیال همه قراره به فاک بریم دم اخری با شوهرت مهربون باش

🤣🤣🤣🤣

🍀با خودت قهر نکن بانو! 🍀هرروز صبح مقابل آینه به فکر زندگی که باید میداشتی و نداری،کارهایی که باید میکردی و نکردی،و روزهایی که از عمرت گذشت و به سن و سالت افزود نباش🍀یک روز هم برای خودت باش... آزاد و رها...🍀فکر کن قرار نیست هیچ مردی برایت مردی کند🍀خودت مرد خودت باش...🍀 تو هنوز هم در اعماق وجودت،آنجا که پر از دلشوره و تشویش است، آنجا که سرشار از اندوه است،هزاران آغوش پنهان کرده ای که جان می بخشد🍀زندگی از تو جریان خواهد گرفت🍀 نگاهت هنوز هم آرامش را در هر دلی می ریزد🍀هنوز هزار هزار دل،در پیچ موهای مجعدت سرگردانند🍀با خودت قهر نکن بانو!🌸تو هنوز زیباترینی🌸                                                        💞خودت را دوست بدار💞
2706