2733
2739

خیلی دوست دارم همچین خوابی ببینم 

دل چو بستم به خدا حسبی الله و کفی   خدایا به همه اقدامی ها و چشم انتظارها ،فرزندانی سالم و صالح و اهل عطا کن که نور چشمشون هم توی این دنیا و هم اون دنیا باشن   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اره خالم خواب گوشواره دید طولانیه حوصله ندارم بگم

زن عموی مامانم خواب دوتا مرغ و خروس دید خالم دو قلو بارداره

و همچنین زن عموی مامانم اسم داداشمم تو خواب دید اصن هیچ گاه ما راجب اون اسم حرف نزدیم چون اصن کسی نمیدونس مامانم حالمس و اصن اون اسم چیزی بود مامانم زمان مجردی سر سفره ابلفضل گف میزارم رو پسرم

2738

بله من دیدم خواب حضرت ابوالفضل رو دیدم زمانی ک ححاجت داشتم و ارزوی مادرشدن داشتم  و شبی ک حس کردم باردارم خواب اقا امام زمان رو دیدم تاپیکم هست 

خدایی که من توی قلبم دارم فقط خالق زیبایی و عشقه ♥️🌈♥️آرامش زندگیمو از وجود خدای مهربونم دارم ♥️ 💙بزرگ ترین دارایی من داشتن همسر مهربونمه که زیباترین هدیه ی خداست🙏💙مادر دختری به زیبایی گل رز هستم🌹👨‍👩‍👧🌹🤍🤍🤍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی،خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ،بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی،فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم،اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی،احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم😍

من قبلا مشهد زندگی میکردم 

خیلی بعداز حدود یکسال و نیم اقدام بی نتیجه  یه شب خواب دیدم توی حرم یه نوزاد پسر و به من میدن 

من زیر بار نمیرفتم میگفتم منکه بچه ندارم  میگفتن این مال توئه😂همون موقع ها باردار شدم و پسر شد😢اسمش رو گذاشتم احمدرضا

من اره عزیزم.یکسال بچه دارنمی شدم  دقیقاسرماه دوازدهم خواب دیدم ازیک درخت توت خوردم همون موقع بارداربودم ونمیدونستم تعبیرش هم بچه بودهم پسر

فقط 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706