2737
2739

دوران بارداری خیلی سختی گذروندم

یه دختر ۵ساله هم دارم که جدیدا خیلی لجباز شده با اینکه رفتار ما باهاش مثل قبله

حالا هرچی به زایمان نزدیک میشم بیشتر میترسم همش استرس دارم تو خواب همش شلوارمو چک میکنم که خیس نباشه کیسه آبم پاره نشده باشه یا تند تند بیدار میشم میرم دسشویی لباس زیرمو چک میکنم ترشح خونی یا قطره خون نریخته باشه 

هربار که انقباض میگیرم میرم ان اس تی رسما قلبم وامیسته میترسم باز شده باشم ببرنم زایمان 

از مسئولیتی که قراره رو دوشم باشه وحشت دارم از شب بیدار موندنا از زردی گرفتنش از هردوساعت شیر دادنش 

خواهر برادرم ندارم کمکم کنن هیچکسو ندارم همسرم کمک میکنه ولی شیفت کاری سنگینی داره نمیخوام بار روی دوشش باشم دلم براش میسوزه

بحران عجیبی رو دارم تجربه میکنم همش میگم بذار بمونه اون تو یروزی واس اینجاهای بارداریم کلی ذوق میکردم و روزشماری میکردم ولی حالا خیلی تلخه😓😓از اضطراب زیاد تند تند عرق میکنم همش میترسم یهویی برم زایمان خونم نامرتب باشه در نتیجه همش درحال خونه تمیز کردنم و بعدش کمردرد میکشم و تپش قلب

بعد هی میترسم وقتی میرم زایمان موهام نامرتب باشه با ترس میرم حموم تندی موهامو خشک میکنم اتو میکشم🥲🥲وسواس 

اصلا ارامش ندارم 

شما چطور بودید 

ممنون میشم با تجربیاتتون آرومم کنید😔

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تکنسین فوریت پزشکی👩🏻‍⚕️🩺💉💊🩹    اگر نظرم برخلاف نظرته 🙂 ریپ نزن ✋🏻 بحث نکن 🤫  دلمو نشکن ❌️ دلتو نمیشکنم 🚫۳۰ / ۷ / ۱۴۰۲ تیکر من آبی شد😍

می ارزه گلم :)

در عوض دست پر برمیگردی انشاءالله

همه دردات و فراموش میکنی

من چی که دست خالی از زایشگاه برگشتم :)

۴۵ روز پیش :)

پسرم شیش ماهه دنیا اومد و نموند :)💔

فقط 5 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
←•🌍در بيابان‌های‌تاريک‌و ظلمانی و صحراهای خشک و بی آب و علف ، كه دست تطاول زمان بدان نمی‌رسد...برای شما دعا میکنم :) ▪︎▪︎▪︎• از فرمایشات‌صاحب‌الزمان‌عج!♥️💎 تکیہ بر کعبہ بزن...!وارث شمشیر دو دَم :)🥲✨اشهدُ انَّ‌علی، از تو شنیدن‌دارد 🌌 : طلبه ، حافظ ، نویسنده ، عاشق کتاب ، غزل ، و بارانِ قلم😍🥰🌊
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

اوووو همون استرسای زایمان بسه اونای دیگش چیه دیگ.تمیز نباشه خونه و فلان یا موهات مرتب نباشه خب نباشه

فقط 11 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برام دعا میکنید بعد پنج تاسقط بچم بغل بگیرم.هشت ساله منتظرم
می ارزه گلم :) در عوض دست پر برمیگردی انشاءالله همه دردات و فراموش میکنی من چی که دست خالی از زای ...

خدا به دلت صبر بده گلی

منم از۳۳هفته انقباض شدید داشتم 

درد زایمان داشتم نوار توکوم مثبت شده بود

با امپول و سرم نگهش داشتن🥲🥲

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تکنسین فوریت پزشکی👩🏻‍⚕️🩺💉💊🩹    اگر نظرم برخلاف نظرته 🙂 ریپ نزن ✋🏻 بحث نکن 🤫  دلمو نشکن ❌️ دلتو نمیشکنم 🚫۳۰ / ۷ / ۱۴۰۲ تیکر من آبی شد😍
می ارزه گلم :) در عوض دست پر برمیگردی انشاءالله همه دردات و فراموش میکنی من چی که دست خالی از زای ...

عطیه جونم بهتری عزیزم؟

فقط 16 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامانِ مانی ❤️ و فندق‌ کوچولو♥️

خب بارداری دومته برام عجیبه نمیدونی  همه اینا طبیعیه من تو ۹ ماه بارداری هر روز هزار بار چک میکردم 

تاریخ کاربریم تاریخ تولدم نیست غیر از استارتر هم کسی ریپم نزنه حوصله بحث ندارم 
2738

من باردارم و خواهر و برادر و مادر ندارم

یه بچه ۳ ساله دارم

همیشه نگران اینم که بچه دنیا بیاد نتونم به هیچکدوم برسم 

بزرگه گرسنه بمونه یا حسودی کنه یا یه وقت بلایی سرش بیاره

(من یائسگی زودرس داشتم و باید هر چه سریع تر باردار میشدم وگرنه دخترم مثل خودم تک فرزند و بی کس میموند)

فقط 27 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ریلکس کن 

از تجربه های زایمان قبلیت استفاده کن 

ماوقتی خونه یکی نامرتب باشه میگیم انگار زاییده 

ینی چی ینی وقتی ک زایمان میکنی طبیعیه ک خونت ریخت و پاش باشه 

فقط و فقط به خودت برس و بع بچه هات عشق بده 

خب بارداری دومته برام عجیبه نمیدونی  همه اینا طبیعیه من تو ۹ ماه بارداری هر روز هزار بار چک میک ...

سر قبلی خب اصلا اینطور نبودم کجاش عجیبه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

استرس براتون خوب نیست وهم برابچه

دلتون نمیخواد که بچتون استرسی بار بیاد؟!

ذکر لا حول ولا قوه الا بالله ال علی العظیم رو بگین یا الا بذکر الهه تطمئن القلوب

نگران نباشین 

خونه مرتب نباشه فدا سرتون مهم نیست زیاد. استراحت کنین

لطفا برای بازشدن بختم و ازدواج خوب دعا کنید 🥺🙏
من باردارم و خواهر و برادر و مادر ندارم یه بچه ۳ ساله دارم همیشه نگران اینم که بچه دنیا بیاد نتونم ...

وای منم این استرسارو دارم😔😔

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

معمولی عزیزم چند تا نفس عمیق بکش 

لباس زیرت  رو‌ هم نیاز نیست مدام چک کنی اگه پارع بشه اب زیاد میریزع تازه کم هم بریزع تا چندین ساعت بعد پاره شدنش وقت داری میتونی بری حموم بعد بری زایمان 

یکبارم زایمان انجام دادی دفعه دوم راحت تر هست بدنت اماده هست نگران نباش التماس دعا همسر منم برگردع دوباره باردار بشم یک ساله ندیدمش😔

2706