2737
2739

رفتم داخل دیدم بوی قنادیه تازه نمیاد ... با شک پرسیدم قنادی تازه چی دارین آقا ؟ گفت همممممشوووون تازن سه روز تعطیل بوده همشو امروز درس کردیم ... 

یعنی آوردم خونه هیچکی نمیتونه بخوره بوی روغن کهنه از دور خفت می‌کنه 

میخام فردا برم بگم اونقدر کهنه بود که جلو سک‌ مینداختی نمی‌خورد میخواستم بیارم واسه خودت ( بع قناده) 

ذکریا پیام بده دنبالتم🙃 روانشناس خوب تو تبریز معرف کنید .. کسی از شکستن دل سود نمیکنه 💔

خب اون بگه خودت ندیدی؟ شیرینی تازه مشخصه ظاهرش ، عطرش

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                        یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خب اون بگه خودت ندیدی؟ شیرینی تازه مشخصه ظاهرش ، عطرش

نه جونم من از کجا ببینم نمیتونم که دستمو بمالم به شیرینی ببینم بابه یا نه فروشنده باید وجدان داشته باشه 

ذکریا پیام بده دنبالتم🙃 روانشناس خوب تو تبریز معرف کنید .. کسی از شکستن دل سود نمیکنه 💔
یعنی داخل قنادی بوی کهنگی بود ؟به شیرینی ها هم سرایت کرده چه عجیب

نه شیرینی ها بودی روغن کهنه میده نمیشه خورد 

2740
لعنت بهت اونا رو خیرات میکردی خب چرا به زور فروختی به ملت😂

تازه فوری وزن کرد که یه وقت اضافه تر میاد 

نه جونم من از کجا ببینم نمیتونم که دستمو بمالم به شیرینی ببینم بابه یا نه فروشنده باید وجدان داشته ب ...

والا من میرم شیرینی بخرم میگم بیارید ببینم میاره جلوم نگاه میکنم عطرشم جس میکنم بعد اوکی میدم

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                        یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
والا من میرم شیرینی بخرم میگم بیارید ببینم میاره جلوم نگاه میکنم عطرشم جس میکنم بعد اوکی میدم

من اولین بارم بود شیرینیه موفقیت بود خریدم ولی ناشی بازی در آوردم فروشنده بی انصاف بی وجدانی در آورد ضایع شدم پاک

2706