2733
2739
عنوان

دارم روز به روز به دیدن گل پسرم نزدیک میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 528 بازدید | 39 پست

معنی آروان چیه؟

ان شالله به سلامتی بغل بگیری❤

دعای خانم باردار زود میگیره ۳ تا حاجت دارم دوستان🙏

یازده ساله که حالم بده...😔.لطفا اگه امضام رو میخونید دعاکنید همین ۴۰۲ به آرزوم برسم. اگه دعام کردید الهی صدبرابرش برگرد سمت خودتون💖💖💖💖 حس ششمم بد نیس 
ممنون قشنگم چشم اگه قابل باشیم

عزیزممممممممم

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدا کمکت کنه خواهر حالا دوماه مونده واسه شما.  مال من جمعه زایمانمه دارم دق میکنم از خوشحالی 😂 ...

واییی منم هیجانی شدم ایشالا به سلامت به دنیا بیاد  

فقط 4 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بی صبرانه منتظرتم آروانم
معنی آروان چیه؟ ان شالله به سلامتی بغل بگیری❤ دعای خانم باردار زود میگیره ۳ تا حاجت دارم دوستان🙏

ممنون عزیزم 

آروان شوهرم میگه نه معنیش آریایی 

فقط 4 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بی صبرانه منتظرتم آروانم
2731
قرار شد اگه پسر بود من اتنخاب کنم اما چیزی به ذهنم نمی رسه موندم بخدا  تازه از فردا میخوام سیس ...

من یه دختر دارم اسمش آریسا هست چهار سالشه اون میگه بذاریم اهورا 

منم خیلی سخته برام انتخاب اسم پسر  دختر راحت تره به نظرم

2740