2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

👀

به پایان مسابقه رسیدیم

برنده👇

338narjes

جایزه👇

بوس از راه دور

😘

ببوسیدش💞💞💞

😘😘😘

آقایون درتاپیکم نظرارسال نفرمایند...لطفا آقایون.....(علی الخصوص آقایونی که بانام کاربری خانم عضوهستند)لایک وریپلای وتگ نکنند...درخواست دوستی نفرستند.همسرم راضی نیست.خودمم تمایل ندارم.
2731
🥰🥰🥰

ایموجی شما متاسفانه در گوشی من به شکل مستطیل اومده

نمیدونم چی فرستادی😔

آقایون درتاپیکم نظرارسال نفرمایند...لطفا آقایون.....(علی الخصوص آقایونی که بانام کاربری خانم عضوهستند)لایک وریپلای وتگ نکنند...درخواست دوستی نفرستند.همسرم راضی نیست.خودمم تمایل ندارم.
اونی که لبخند ملیح داره سه تا قلب کوچک دور ایموجی هست 😘😘

ممنونم عزیزم  

فکر نمی کردم تاپیک بعد از چند روز باز هم ادامه داشته باشه ❗️

🟩 این از بی شعوری یک نفره که پشت سر یکی دیگه توهین کنه 🟩  هرکسی به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋 درخواست دوستی رد می کنم.
2740
فکر نمی کردم تاپیک بعد از چند روز باز هم ادامه داشته باشه ❗️

😁😁

کاش لایک کردن در هر تاپیک توسط استارتر امکان مسدود شدن رو داشت

🔵البته فعلا مشکل فنی ویرایش پست داریم

🔴میگم ساراجان شما هم نمیتونید کامنت هاتون رو ویرایش کنید؟!

من یه تاپیک نظرسنجی نوشتم

بعضی ها گفتن مشکل داریم تو ویرایش بعضی ها هم گفتن امکان ویرایش رو داریم و مشکلی نداریم

😁😁 کاش لایک کردن در هر تاپیک توسط استارتر امکان مسدود شدن رو داشت 🔵البته فعلا مشکل فنی ویرایش پ ...

بعضی وقت ها می تونم ویرایش کنم بعضی وقت ها نه.

🟩 این از بی شعوری یک نفره که پشت سر یکی دیگه توهین کنه 🟩  هرکسی به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋 درخواست دوستی رد می کنم.
بعضی وقت ها می تونم ویرایش کنم بعضی وقت ها نه.

آهان

ممنون💞

ببین الان یه تاپیک میزنم

شما هم تشریف بیارید

من یه روشی هست که ویرایش میکنم مثه قبل نیست

ولی تاحالا کارمو راه انداخته

و خیلی غلط املایی هامو با این روش درست کردم

ولی توضیحاتش رو زیاد بلد نیستم مثه شما به بچه ها بگم

شما بیاید کمکمون کنید

🙏🙏🙏

آهان ممنون💞 ببین الان یه تاپیک میزنم شما هم تشریف بیارید من یه روشی هست که ویرایش میکنم مثه قبل ...

الان شارژ ندارم باید برم.

عصر برمی گردم.

الان شارژ ندارم باید برم. عصر برمی گردم.

باشه عزیزم

کاش زودتر کامنت شما رو میخوندم

پس منتظر می مونم تا برگردین

الان شارژ ندارم باید برم. عصر برمی گردم.

ساراجان سلام

من بعد از اینکه اومدم تاپیک رو زدم دیدم کامنت گذاشتی که فعلا نیستی

ولی خب دوستان الان اگر راهنمایی نیاز داشتن شما همراهیشون کنید ممنون میشم💕💕🙏🙏

2706