2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2742
من خودم انجام دادم خیلی راضیم نه عمل سختی نیست فقط تا چند روز شاید نتونه غذا های سفت قورت بده روز او ...

چند سالتون بود که انجام دادید 

مال من از گلوم چیزای بد بو میاد بیرون شبیه سنگه 

میگم حتما لوزه دارم دو ساله که وسواس گرفتم همیییشه احساس میکنم دهنم بو نیده با هیچکس رودر رو حرف نمیزنم 

مواهرم میگه دهنت بو نمیده الکی حساس شدی ولی از وقتی اون سنگا رو دیدم نمیتونم درست با کسی حرف بزنم 

من دخترم روز هشتم بعد از عمل خونریزی کرد که طبق آموزش های که دکتر بهم داده بود تونستم کنترل کنم و اینکه چون بعد عمل گلو درد دارن نمیتونن هیچی بخورن

عضو گروه نارنجی   تاپیک بامداد خمار                وزن فعلی ۷۵/ وزن هدف ۶۴ 

من خودم جراحی کردم ولی برای دخترم همه کار کردم که نگهش دارم چون الان سی سالمه از نداشتنش رنج میبرم

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2740
چند سالتون بود که انجام دادید  مال من از گلوم چیزای بد بو میاد بیرون شبیه سنگه  میگم حتم ...

بچه بودم قبل سن بلوغ بود نه بابا همچین علائمی علائم لوزه نیست فککنم اول ب پزشک مراجعه کن بنظرم 

من دخترم روز هشتم بعد از عمل خونریزی کرد که طبق آموزش های که دکتر بهم داده بود تونستم کنترل کنم و ای ...

چقدر درد شدید؟

کاربری دست سه نفره ...هر سه نفرشم خودمم🤪
2706