2737
2734

میشه دوست باشیم ؟🥺

یا اگه گپ نی نی سایتی دارین لینک بدین🥺

براستی زن بودن کار مشکلی است، مجبوری مانند یک کدبانو رفتار کنی همانند یک مرد کار کنی شبیه یک دختر جوان به نظر بیایی، و مثل سالمندان فکر کنی...🥲🌱🤍
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
الان کلی مرد بهت درخواست میدن

ای بابا 😑

براستی زن بودن کار مشکلی است، مجبوری مانند یک کدبانو رفتار کنی همانند یک مرد کار کنی شبیه یک دختر جوان به نظر بیایی، و مثل سالمندان فکر کنی...🥲🌱🤍
2740
منم همینطور  خیلی دلم گرفته

چرا دلت بگیره چیزی شده😢

من اینقدر داشتم همش توش حسادت و دعوا بود اعصابم نکشید همه رو حذف کردم

ازین گپایی میخام که همه بهم کمک کنن راه حل بدن و دوست هم باشن بدون حاشیه😢

چندسالته؟  من ۱۷ اگه سنت بهم نزدیکه درخواست بده گلم صحبت میکنیم❤❤:)

من 19 سالمه عزیزم در خواست میدم 

چرا دلت بگیره چیزی شده😢

فردا خواهرم و مامان و بابام میخاد برن محضر برا کارای عقد 

دوبار به شوخی گفتم منو ول میکنین خونه تنها غذاهای خوشمزه درست میکنم میخورم دلتون میسوزه ها اونام جدی برگشتن گفتن تو که از خداته تنها باشی و بشین تو خونه بچه برا چی میای اونجا جای بچه نیست... 🚶‍♀️

متاهل نیستم نام کاربریم مال زمان عشق سابقم بود
2706