2733
2734

باهاش خیلی صحبت کردم ولی نشد با اینکه از صبح خیلی موقعیت پیش اومد تازه خیلی هم خوشحال بود امروز کلا جدیدا تا من و میبینه لبخند میزنه و شاده ولی دقت کردم جلوی دیگران جدی رفتار میکنه

هر کس بر خدا توکل کند خدا او را کفایت خواهد کرد 

هیچی نگو گند نزنننننن تا خودش بگه

لایک نکنننننننننننننننننننننننننننننننننننننن{  🌱🤍ⲃ♡}الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم🧚‍♀️لطفا درخواست دوستی ندید 💙
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
هیچی نگو گند نزنننننن تا خودش بگه

نمیشه طاقت ندارم، نمیتونم صبر کنم تا بره با یکی دیگه حدس من اینکه از من خوشش میاد ولی نه در حدی که بخواد ریسک کنه او پیش نهاد بده

نگو بنظرم🗿

کاربری دومم و به زور تونستم ثبت نام کنم خواهشا نترکون     وقتی جواب نمیدم به این منظور نیست که کم اوردم یا یادم رفته،فقط حوصله بحث با کم فهم هارو ندارم💆🏻‍♀️اقایون خاله زنک سایت لطفا به هیچ عنوان تو تاپیکای من نیایید و ریپلای نکنین😐✅  وخداوند طوری برایت جبران میکندگویی چیزی ازدست نداده ای🌱
2738
نمیشه طاقت ندارم، نمیتونم صبر کنم تا بره با یکی دیگه حدس من اینکه از من خوشش میاد ولی نه در حدی که ب ...

اصلا ریسک نکن 

اگر بهش بگی راحت تر ولت میکنه میره پی یکی دیگه 

لایک نکنننننننننننننننننننننننننننننننننننننن{  🌱🤍ⲃ♡}الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم🧚‍♀️لطفا درخواست دوستی ندید 💙
الان دیگه زنشم😅

تو چه جوری گفتی من اصلا میتونم موضوع رو به اون سمت بکشم،همش با خودم میگفتم بحث اینکه بعضی اوقات بداخلاقه رو پیش میکشم بعد میگم زنت میخواد از دستت چی بکشه بعد یواش یواش بهش میگم،بحث و به سمت اخلاقش بردم ولی خجالت کشیدم بگم😐

دوست دارم ریسک کنم 

برو بکن بعد بیا تاپیک گریه زاری بزن 

2706