2737
2734
عنوان

سوزش ادرار بعد رابطه تو رو خدا کمک

395 بازدید | 21 پست

خواهرای گلم خواهش میکنم اگه تجربه دارید راهنماییم کنید،الان یه ماهه بعد رابطه فرداش و پس فرداش سوزش ادرار میگیرم دکترم رفتم گفت یه عفونت ادرار خفیف داری کلی دارو مصرف کردم اصلا فرقی نمیکنم همونطوری ام😭😭

اگه عفونتم خفیف بوده چرا خوب نمیشم اخه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همسرت عفونت بهت منتقل میکنه احتمالن

خانمهای متاهل و مادران پسرهای جوان از زیبایی ، کمالات ، اشپزی و ......هیچ زنی جلوی همسر و پسرتون تعریف نکنین به خصوص خانمهای متاهل همسر شما جذب تعریف جنس مخالف می شوند و ضررش توی زندکی خودتون هست ....مادران هم تعریف نکنین چون پسرتان از همان ابتدا حس ازاد بودن راجع به این مسئلع پیدا می کنن .....با تشکر از شما عزیزان🌻🌻🌻
2731
2740
یه ۵ روزه داره دارو میخوره

شربت گل ختمی خوبع

خانمهای متاهل و مادران پسرهای جوان از زیبایی ، کمالات ، اشپزی و ......هیچ زنی جلوی همسر و پسرتون تعریف نکنین به خصوص خانمهای متاهل همسر شما جذب تعریف جنس مخالف می شوند و ضررش توی زندکی خودتون هست ....مادران هم تعریف نکنین چون پسرتان از همان ابتدا حس ازاد بودن راجع به این مسئلع پیدا می کنن .....با تشکر از شما عزیزان🌻🌻🌻

ببین گل پنیرک بگیر با گل ختمی هی دم کن بخور عالیه 

اویشن و پونه هم مدام دم کن بخور اگر بتونی دم شده پونه و اویشن رو هم خودتو باش بشوری عالیه 

🥹🙏🏻میشه برای مادر شدنم یدونه صلوات بفرستی؟

بعدش حتما ادرار کنید 

موقعی ک ابتدای ادرار کردن و میخواد خارج بشه  سوزش داری یا وقتی خارج شد ؟

ارامش ان است که درهرگام بدانی دست تو دردست خداست ❤😊  ... یادمون نره قرار همو زیر پستها ضایع کنیم        برای حاجت دل همه بگیم یاعلی  محترم جانی که پیام منو جوری ریپلای میکنی که بعدش متوجه میشی نه این مثل من ... نیست ،این تاپیک مخصوص شماست ، خوش باش 😁 بیا اینجا
2706