2733
2739
عنوان

خوشبحال دخترای خوشگل

1324 بازدید | 81 پست

کاش منم مثل اونا خوشگل بودم ولی من فقط یه خوک‌چاق‌زشت‌پشمالوام😖

بعصثضی وقتا میگم عمل کنم ولی مطمعنم با عمل هم خوب نمیشم و فقط دردسر زشت‌تر شدن میمونه برام

بخاطر حجابم هم همه بهم میگن مثل پیرزنایی.راست هم میگن…

دلم میخواست منم عشق رو تجربه کنم ولی مطمعنم هیچکس عاشق من نمیشه با این همه دختر خوشگل😖

مهربوني ميتونه اين دنيا رو قشنگ تر كنه🤗💖.                   بيايد هواي دل آدم ها رو داشته باشيم🤝💖
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

وااااا این همه دختر چاق و تپل ک خوشگلن 

هییییییچ دختری زشت نیس ،ی سریا بلد نیستن چججوری زیباییشونو نشون بدن نوع ارایش و لباس و...

کاربری دوستمه که از ۱۴۰۲ دستمه🤗ئەمن کوردم،نەوەی مەردم،نەوەی کاوەی ئاسنگەرم

کاش منم خوشگل بودم

یه بار یه جایی نوشته بودن کدوم قسمت صورتتو دوست داری؟ من هر جقدر فکر میکردم واقعا هیچی به ذهنم نمیرسید😢

ناشکر نیستم ولی خب...دنیا مال خوشگلاست

فقط 5 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نیستم، تیکر آزمونمه؛ کاربری دست دو نفره ! :) 
2740

منی ک لاغر شدم 

ولی از چهرم  راۻی ام ناشکری نمیکنم

لطفا پرفم کپی نشہ🙏۸۳۷۹؟  هنوز  ب یکساال نگذشت   تقریبا  اسفند من درخواست  طلاق دادم و ابان طلاق گرفتم      این بدون حق ب حقدار میرسه فقد ب خدا و امان حسین ایمان بیاور 🙏 برای عاقبت بخری من حمد بخون((این تیتر قبل از طلاق هست👇 👇چشماش یگان ویژه است.قلب من ۱۱۱بی پلاک💜ن کاربر عشق هاچ بک هستم 💜🙂 اگر صمیمانه صحبت میکنم  چون ورد زبون من عزییمو .رفیق..... هست. یوقت فکری نزنه ب سر کله  حوصله هم ندارم اطلاعات کاربر بخونم ک مرد هست یا زن  ب هرحال ... 😍برام دعا کن که ب حقم برسم خواهشاً  میگما.. یدفه نگید من پسرم 😏😏 من یک خانم هستم آقا ناموسا درخواست دوستی نده  کسی لیاقت ندارع 🤏🪐.قول داده ام قلیان نکشم بجز امشب و شب های دیگر .. مامان کیوت 🦩 ‌ کہ از سیگار بالا میره همون اشڪایی کہ قرار بود پایین بیوفتہ:) ⁧،‌وقتی خوابیدن میشہ بهترین لذت زندگیــت،شک نڪن به زندگی باختی!‌  میکشم دود. خاطرات میرن هوا .... دوستان  قبل از گزارش. و تعلیق منو با خبر کنید تا فکر خرید سیم کارت جدید باشم  با تشکر .  بانوی کرمانی .  من زندگیم دخترمه .  تو قلبم یه هاچ‌بک خوابیده  . عاشق دخترمم.  فقد دعا کنید سال دیگه همین موقع شمع طلاقم رو فوت کنم 🦩.  بریدم ...1402/01/24 | 01:26 بمونه یادگاریخوشبحال مردها دلشان که بگیرد سیگار می‌کشند..هرزمانی ام که باشد بدون ترس ودلهره،به دل خیابان میزنند،حتی اگر. شد وسایل دم دستشان رامیشکنند،اما ما زن ها چه؟؟؟نه خیابان برای دلتنگی هایمان امن است،نه سیگار با طبع لطیفمان سازگار...نه دل شکستن ظرف ها راداریم...مازن ها که دلمان میگیرد...زورمان به موهایمان میرسد...به ناخن هایمان میرسد...به بغضمان میرسد...ما زن ها درمواقع دلتنگی خیلی قوی که باشیم نهایت درگوشه ی مچاله می‌شویم بی صدا می‌میریم
مشکل از اعتماد ب نفسته وگرنه چاقی زشت نیست

حرف شما محترمه ولی چاقی واقعا زشته وقتی شکمت جلوتر از خودت وارد جایی بشه زشته وقتی بخاطر چاقی خیلی از استایل ها بهت نیاد زشته وقتی بخاطر چاقی صورتت و دستات ظریف و دخترانه  نباشه زشته

همینا اعتماد به نفس رو هم میگیره

مهربوني ميتونه اين دنيا رو قشنگ تر كنه🤗💖.                   بيايد هواي دل آدم ها رو داشته باشيم🤝💖

سلام شب بخیر.

هر فردی زیبایی منحصر به فرد خودشو داره ؛ من بشدت به این جمله اعتقاد دارم !.

مهم نیست در چه موقعیت اجتماعی باشی! 

چادری باشی یا نه!

همه چیز به نوع تفکر خودت بستگی داره !؛ اگر رضایت کافی رو نداری با گام های هر گند کوچک میتونی حس اعتماد به نفستو بالا ببری!.

ورزش کن ، کتاب بخون ، تو اینه به خودت با دقت نگاه کن اینکار رو چند روز ادامه بده ، انقدر ادامه بده که چشمات رو به زیبایی هات باز شه !

اگر شما بگی زشتم قطعا دیگران هم جرعت گستاخی نسبت به شما رو پیدا میکنن!

برای خودمون ارزش قائل باشیم♡.

وااااا این همه دختر چاق و تپل ک خوشگلن  هییییییچ دختری زشت نیس ،ی سریا بلد نیستن چججوری ...

دوست عزیز نمیگم همه چاق ها زشتن در مورد خودم میگم فقط 

اخه وقتی زیبایی نیست چیو نمایش بدم😅

2706