2733
2739
عنوان

چرا من با همه مشکل دارم اخه

100 بازدید | 13 پست

احساس مسکنم مشکل از منه 

با همممممه مشکل دارم خدایا 

با شوهرم مشکل دارم سر اینکه خیلیییی با سرصدا چیز میخوره ، خارت خورت صدا میده فورت میکشه ، از تو دهنش میریزه غذا هول هولکی میخوره ، با دمپایی حمام میره دستشویی...🤦🏻‍♀️ 

با مادرشوهرم چون خیلیییی غیبت و بدگویی همه رو میکنه مداااام داره از همه بد میگه 

با خواهرم چون همش دستش تو دماغشه ، همییییشه خدا دستش تو دماغشه و نمیشوره ، بعد هی میاد میچلونه بچمو ، بعد جیغو داد و قهر خیلی میکنه الکی ، گاهی اصلا من نمیفهمم چرا باهام سرسنگین شده 

با بابام چون این بشر منو نابود کرد ، خیلیییی اذیتم کرده تحقیر و بی احترامی ولی اهمیت میده ، متناقضه رفتاراش ، آسیب روحی زیاد زده بهم 

احساس میکنم با تمام ادمای زندگیم مشکل دارم 

بعد چون من با همه مشکل دارم حس میکنم لابد مشکل از خود منه دیگه ، مگه میشه یه ادم با همه مشکل داشته باشه؟ پس چرا بقیه با چیزایی که من مشکل دارم مشکلی ندارن اخه!!

منم با اینایی که گفتی مشکل دارم!!!!!!!

غداخوردن انسان باید بلانسبت با حیوانات فرق داشته باشه 

غیبت کردن انرژی تاریک رو زیاد میکنه 

ادم نرمال دستش مدام تودماغش نیست 

والدین باید رفتار مناسبی با بچه خودشون داشته باشن!!!!!

تقاضا هات حداقل های معاشرت سالمه

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
قرار نیست همه رو تربیت کنی چرا اینقدر سخت گیری  چون از کمال گرایی نشئت گرفته رفتارات

ببین اخه تاثیر دارن تو زندگیم ، ببین مثلا مادرشوهرم میاد جلو من مدام بدگویی و غیبت میکنه 

شوهرم با من داره غذا میخوره و هی از دهنش میریزه همه چیز 

خواهرم با همون دست دماغیش میاد میماله به بچمو همه جا 

بابام باهام قهر کرد و بدگویی کرد پشت سرم چون به خاطر بچم و شوهرم نتونستم مهمونی خونه برادرشو برم و خیلی چیزای دیگه...😑

نمیدونم ، خیلی دارم اذیت میشم و احساس جدا افتادگی میکنم 

اینا که همشون مثل همن شما بهتر تربیت شدی یا ببشتر رو خودت کار کردی اینه که اذیت میشی 

وقتی رفتارت درسته نذار بقیه فکر کنن اشتیاه میکنی ضمن اینکه کاریشون هم نداشته باش چون تغییر نمیکنن فقط انرژیتو میخورن  فقط مراقب تربیت بچت باش

بعدم کسی که درمقابل دلسوزی مقاومت کنه حقشه بقیه سبکش کنن چهارنفر که خسته شدن بهشون تذکر دادن سبکشون کردن درست میشن 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
اینا که همشون مثل همن شما بهتر تربیت شدی یا ببشتر رو خودت کار کردی اینه که اذیت میشی  وقتی رفت ...

اره خیلی کار کردم ، با یه روحیه داغون ازدواج کردم ، هنوزم وقتی میرم خونه بابا اینام با یه حال خرابی برمیگردم

سلام قبلا اینطوری شدم، اون موقع من با همه مشکل نداشتم در اصل با خودم مشکل داشتم و روی عیب های دیگران زوم بودم، ماه ها طول کشید تا فهمیدم خودمم چه عیب های بزرگی دارم حالا کمتر شده .

سلام این حساب توسط یک کاربرخانم و یک کاربر آقا قابل بررسیه ممنون میشم موقع نوشتن لحاظ کنید.
2740
سلام قبلا اینطوری شدم، اون موقع من با همه مشکل نداشتم در اصل با خودم مشکل داشتم و روی عیب های دیگران ...

چطوری فهمیدی؟ میشه به منم کمک کنی متوجه بشم؟ من از وقتی بچه دار شدم خیلی حساس تر شدم

اره خیلی کار کردم ، با یه روحیه داغون ازدواج کردم ، هنوزم وقتی میرم خونه بابا اینام با یه حال خرابی ...

کم برووووووو

ببین اخه تاثیر دارن تو زندگیم ، ببین مثلا مادرشوهرم میاد جلو من مدام بدگویی و غیبت میکنه  شوهر ...

مادر شوهرت بدگویی کرد بحث رو عوض کن خازرات خنده دار تعریف کن برو براش میوه بیار یجوری که بهش برنخوره بفهمون ازغیبت بدت میاد 

شوهرتو بذار هرجور میخواد غذا بخوره اگه چند بار یه چیز رو بگی باهات لج میکنن بدتر میکنن تو مادرش نیستی تربیتش کنی

خواهرت باید مامانت بهش بگه یابرو خودت دستاشو بشور

به بابات هم توضیح میدادی که نتونستی بری که بدگویی نکنه

مدام بخوای به همه تذکر بدی فقط واسه خودت دشمن تراشی میکنی 

یه مقدار تحملت را ببر بالا

مادر شوهرت بدگویی کرد بحث رو عوض کن خازرات خنده دار تعریف کن برو براش میوه بیار یجوری که بهش برنخوره ...

ببین خب سر یه سفرست شوهرم با من 

خواهرمم بزرگه من که نمیتونم ببرمش دستاشو بشورم ، مامانمم میگه گوش نمیده 

اخ برا بابامم زیاد توضیح دادم

ببین خب سر یه سفرست شوهرم با من  خواهرمم بزرگه من که نمیتونم ببرمش دستاشو بشورم ، مامانمم میگه ...

تا الآن گفتی که به حرفت گوش ندادن اینجوری خودت مریض میشی بیخیال بشو هیچ کس رو نمی تونی تربیت کنی 

چطوری فهمیدی؟ میشه به منم کمک کنی متوجه بشم؟ من از وقتی بچه دار شدم خیلی حساس تر شدم

سلام میتونید یک دفترچه تهیه کنید و شبا قبل خواب سوتی هایی که دادید رو بنویسید. خود به خود سال ها میگذره و می‌بینید چه حجم از سوتی ها و اشنباهات رو دارید و هر سال هم چیز جدیدی به وجود میاد، هرشب دو دقیقه بنویسید و به کارایی که امروز کردید اشاره کنید تو دفترچه و اشتباهات هر روزتون رو ریز توی یک گوشه بنویسید. همچنین وقتی عیبی توی دیگران میبینید سعی کنید اول از همه یک بررسی کنید که آیا همین عیب توی خودتون هست یا خیر... خب در مرحله اول شاید بگید من نمیتونم یا من نمیدونم پس باید از کسی کمک بگیرم، نیازی به کمک گرفتن نیست چون اینطوری انسان شکاک و دهن بین میشه و چه بسا زمینه سو استفاده توسط اطرافیانش بشه. فقط یک دفترچه یا دفتر شخصی برای خودتون تهیه کنید و روزمرگی هاتون رو بنویسید شبا و با خود واقعیت نترسید روبه رو بشید. اوایل یکم سخته ولی کم کم راه  میوفتید

سلام این حساب توسط یک کاربرخانم و یک کاربر آقا قابل بررسیه ممنون میشم موقع نوشتن لحاظ کنید.