2737
2734

ویدئو وایرال میشه... طرف تو صحبتِ عامیانش بکارش میبره! بعد میگه نفهمیدی؟ همون فیلم‌ست که فلانه و بهمانه😐

خب به من چه؟... بعد جالب اینجاست، فکر میکنه چون اینستا نداری، به کل تعطیلی😐

آخه برای چی باید وقتمو واسه دیدنه ویترینِ مردم هدر بدم؟ 😐

یا مثلن افتخاره که واو به واو کلمات همون ویدئو هارو تو صحبت هامون بکار ببریم؟، 😐

مردم عجیبی داریم بقران :/

نمیخام برا من تسبیح بگیرید دستتونو چمیدونم صلوات و... بفرستید😂فقط میشه ازتون بخام یدونه آمینِ دلی بگید واسه خواسته هام؟🙂
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خب اگه اینستا داشتن کلاسه

من خیلی بی کلاسم که دوساله حذفش کردم😄

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        

من تا عید امسال اینستا نداشتم، اتفاقا فکر میکنم اونی ک اینستا نداره بهتره. خبرها رو میفهمیدم توی تل.

۹ اسفند ۱۴۰۲ خاطره‌ی تلخ از دست دادن توست. دلگیرم ازت خدا                                                     هزاربار خاطراتت دوره کردم   هنوزم مرگت رو باور نکردم   تو نیستی خونه بی تو سوت و کوره     الهی خواهرم دورت بگردم
2740

اینستا فوق العاده مخربه 

من که از یوتیوب استفاده میکنم کلی مطالب آموزشی رایگان و‌ مفید داره

هرچند دلقک ها با ویدیوهای بی محتوا اونجاهم هستن  

خدا به همرات ای خسته از شب اما سفر نیست علاج این درد راهی که رفتی رو به غروبِ رو به سحر نیست شب زده برگرد
جوری که رسانه مردم رو در اختیار گرفته :  منم ندارم خیالت راحت

دقیقا جای اینکه رسانه در اختیار ما باشه

ما شدیم برده رسانه

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        

خیلی. من ندارم بخاطر درسام. دوست بی سوادم راه میفته میگ این اسکله اینستا نداره یا این دیگ خیلی سادست اینستااااا مداره

انگار ی امتیاز میدوننش

بعد من بدبخ پیشم باکلاسیه اینستا نداشتن

لطفا تا داری میخونی واسه کنکورم دعا کن(فرهنگیان شیراز) ایشالا شماهم ب هرچی میخواین برسین قربونتون بشم ک دعا میکنید 🥲❤
خب اگه اینستا داشتن کلاسه من خیلی بی کلاسم که دوساله حذفش کردم😄

پس من از پشت کوه اومدم که تا حالا گوشیم رنگ اینستا رو ندیده😂

نمیخام برا من تسبیح بگیرید دستتونو چمیدونم صلوات و... بفرستید😂فقط میشه ازتون بخام یدونه آمینِ دلی بگید واسه خواسته هام؟🙂
2706