2737
2734
عنوان

یه لحظه بیاین دلم گرفت

64 بازدید | 9 پست

سلام من خونه مامان و بابام نزدیکه هر وقت تنها میشم زنگ میزنم خواهرم بیاد پیشم یا زنگ میزنم ببینم چیکار میکنن اگه بودن همشون برم اونجا (اینم بگم خودشون اصرار میکنن بیا مخصوصا خواهرام )

حالا من صبح زنگ زدم ببینم مامانم چیکار میکنه مامانم دستش بند بود بابام جواب داد خلاصه عصرم دوباره زنگ زدم با خواهرم کار داشتم بابام گوشی برداشت گفتم مامان هست گفت اره مامانمو صدا زد مامانم گفت کیه بابامم با یه لحنی گفت طبق معمول فلانیه خیلیی بهم برخورد اگه به خونه پدر مادرتم نتونی زنگ بزنی پس به کجا زنگ‌بزنی

وزن شروع ۷۶ وزن فعلی ۶۲ وزن هدف۶۰ خدایا شکرت نا امیدم نکردی و بچم بغلمه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم‌ با وجود اینکه خیلی دوستشون دارم اما اگر ب هر دلیلی از دستشون ناراحت بشم چند روزی نمیرم و خودشون سراغمون میگیرن و ب زور میگن ک برم خونشون 

ولی تهش متوجه شدم حتی خونه پدر مادر هم آدم نباید هی بره و بیلد همونم باید حساب شده بره و بیاد

2742
چرا خب😕

نمیدونم بعدم که مامانم گوشی گرفت انقد ناراحت شده بودم که کارمم نگفتم فقط گفتم چیکار میکنی و بعدم قط کردم اینطورم نیست که زیاد صحبت کنم و وقتشون رو بگیرم نهایت مکالممون یک دقیقه میشع

منم‌ با وجود اینکه خیلی دوستشون دارم اما اگر ب هر دلیلی از دستشون ناراحت بشم چند روزی نمیرم و خودشون ...

اره بخدا 

2740
دل منم گرفت،با حرف بابات،حالا شاید منظوری نداشته،ولی منم بودم ناراحت میشدم،چند روزی زنگ نمیزدم تاخود ...

نمیرم فعلا حتی اگه بگن بیا

دل منم گرفت،با حرف بابات،حالا شاید منظوری نداشته،ولی منم بودم ناراحت میشدم،چند روزی زنگ نمیزدم تاخود ...

مثلا وقتی ناراحتی من که دوست و رفیقی ندارم فامیل شوهرم که هیچ یه خونه پدری که اونم اینطوری مامانم فهمید ناراحت شدم گفت خواهرت بیدار شدبفرستمش گفتم نه