2737
2734

مثلا  طرف بتونه کارای شخصیشو کنه، حتی دانشگاه رفته و کلا حتی مغازه زده  

ولی حین راه رفتن باید از دوتا عصا استفاده کنه

مشکلات چی میتونه باشه؟

نگران دوستمم

کاربر قدیمی 👐 🙆هرچقدرم بد بشم من هنوز  دارم درس جلوی تو پاس میکنم🖎 هر آشنایی غریب است :) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بله ولی دختر هم خودش معلولیت داشت

فقط 13 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه سلامتی تو دلیم صلوات بفرستی؟ خدایا تو دلیم رو خودت سالم و سلامت حفظش کن🤰🏻

من شوهرم موقع عقدمون با عصا سر سفره عقد نشست😊

چون پاش تو یه حادثه ای آسیب شدید دید و عمل های زیادی کرده بود ماهم تصمیم گرفتیم عقد کنیم...کارای شخصیشو خودش می‌کرد فقط با عصا راه می‌رفت خداروشکر یه عمل دیگه انجام داد و برای عروسیمون کاملا عادی راه می‌رفت 

دوستان اگر سوالی در زمینه" مشاوره خانواده" و "پیش از ازدواج" دارین تا جایی که بتونم راهنماییتون میکنم و درخدمتم🌱
2740

تو فامیل داریم آقا پسر یک دستش اندازه نوزاده ازدواج کرده با یک خانم که مطلقه بود و بچه داشت الان خودشون هم صاحب فرزند شدن پسره پدرش پولداره خودشم تو یه شرکت خصوصی مشغول به کاره زندگی بدی ندارن 

فرد دارای معلولیت بدون حمایت خانواده ها زندگی سختی خواهد داشت

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن

یه بنده خدایی رو میشناسم جفت پاهاش از بیخ قطع شده و با ویلچر حرکت میکنه.

خانمش یه خانم کاملا سالم و قدبلند و زیبا و مهربون و همه چیز تموم

مثل پروانه دور این مرد می چرخه

دو تا هم بچه دارن که یکی شون هم معلول ذهنی متاسفانه

چقدر این خانم صبور و از خود گذشته است. اصلا قابل تعریف کردن نیست و در کلام نمیگنجه