2733
2734
عنوان

استراق سمع و شنود کردن

89 بازدید | 11 پست

کسی میدونه که از کجا باید بفهمیم که کسی داره از هر طریقی حالا به تلفن های ما گوش میده یا شنود میکنه(منظورم نهاد و دستگاه های دولتی و...نیست) 

اگر میدونید یا براتون پیش اومده لطفا بگید که چیکار باید کرد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هر از گاهی توتماس صدای تایپ کردن میاد.  صدات دوبار پخش میشه. یعنی حرفی میزنی خودت پخش صداتو میشنوی. 

این دوتا برای من خیلی تکرار میشه.   همیشه ام دوتاش باهم نیست 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2728
اره دقیقا یا صدایی به شکل نوییز وار میاد 

ادمای عادی نمیتونن کسی رو شنود کنن. مخابرات هم نمیتونه مگر اینکه برای نهاد ها بخواد انجام بده    اگر خودت یا همسرت شغل خاصی دارید منظورم حساس هست.  مطمئن باش همونه ک از سمت نهاد شنود هستید 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
ادمای عادی نمیتونن کسی رو شنود کنن. مخابرات هم نمیتونه مگر اینکه برای نهاد ها بخواد انجام بده   ...

هیچ کدوم از اینها نیست ولی کسی هست که با یکی از افراد نهاد امنیتی در ارتباط و انگاری اون بهش گفته که یه کد چیزی هست یا یه اپ نمیدونم دقیق ولی با استفاده از اون مستونه تماس هارو هدایت کنه سر گوشی خودش یه جور منتقل کردن و وقتی که مثلا من حرف میزنم اونم مستونه گوش کنه یا حتی گوشی رو هک کنه و پیام ها و همه چی رو ببینه خواستم ببینم چطور میشه فهمید گوشیم رو اینطوری کرده یا نه

هیچ کدوم از اینها نیست ولی کسی هست که با یکی از افراد نهاد امنیتی در ارتباط و انگاری اون بهش گفته که ...

شنود کردن حکم قضایی میخواد الکی نیست.  صد در هزار خواسته بترسونه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40