2737
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اگه ازش مراقبت کنی نه نیازی نداره شاید پولیش بخوای اگه قهوه یا چای استفاده میکنی

و اینکه دکترت باید کاربلد باشه 

هزینه شو نمیدونم من ۲ سال پیش واحدی ۹۰۰ دادم

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
2728
جدی یعنی نیاز ب ترمیم نداره؟ و اینکه بوی دهان بد نمیشه

نه مگر اینکه حواست نباشه چیز سفت گاز بزنی لب پرش کنی یا توو خواب دندون قروچه داشته باشی لب پر شه

نه چرا بوی دهان بد شه؟

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
2740
خیلی خیلی خیلی راضیم نیاز به ترمیم نداره هر از گاهی پالیش بشه قشنگتر میشه دهان اصلا بو نمیگیره به ...

احساس سنگینی نمی‌کنید

عزیزم ت چند جلسه انجام داد دکتر واستون

و اینکه طی چند جلسه دکتر واستون انجام داد

یه جلسه

احساس سنگینی نمی‌کنید عزیزم ت چند جلسه انجام داد دکتر واستون

به هیچ وجه سنگین نیس خیلی سبکه

۱۶ واحد رو تو سه ساعت و نیم انجام داد برام، من دندونامم تراش نخورد چون سالم بودن و کج هم نبودن، فقط برای یکدست سفید شدن کامپوزیت کردم

پس می ارزه انجام دادنش

اگه دندونات مشکلی نداره و سفیده خب بهتر انجام ندی چون دندونت تراش میخوره به هر حال

به هیچ وجه سنگین نیس خیلی سبکه ۱۶ واحد رو تو سه ساعت و نیم انجام داد برام، من دندونامم تراش نخورد چ ...

دندونی ک نیاز ب پر کردن داشته باشه رو بدون پر کردن کامپوزیت می‌کنند یا نه

2706