2733
2734
عنوان

دوباره این نماینده کلاس واسه خودشیرینی نظر داد

| مشاهده متن کامل بحث + 2948 بازدید | 130 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
معلم خوبیه اما بچه من همه چیز رو بلد بود از قبل ،اما به نظرم زیاده رویه،نکه نداشته باشم از این کارها ...

نخریاااااا

یه دختری ک الان دیگ خودشو بعد پنج سال شمالی حساب میکنه بزرگ شده ی کرج😍❤عاشق مطالعه اگ کتابی ک تاثیر زیادی تو زندگیت داشت رو معرفی کنی ک خیلی خوشحال میشم رفیق✨🎀

یکی دوتا از مادرا رو بکش کنار ببسن نظر واقعیشون چیه اگه اونا هم مخالفن خب بگین بهش که ما خودمون یه هدیه ای تهیه کردیم از قبل

سن یه عدده؟..تا کی سر این حرفتون هستین؟اگه عدده  چرا میگی زیر هجده سال صحبت نکنه باهات؟چیه میترسی تجربه و حرف های یه به اصطلاح بچه از تو بهتر باشه؟!😆 ۱۷ سالمه اگه سنم رو کم میبینی  ترجیح میدم سکوتت بشنوم بجای حرفای ارزشمندت😂✋ ...............مهروعلاقه ام ب توهیچ، یکدم فقط بگوباتو چ کرده ام ک سلامم نمی دهی...!؟#محسن_رشیدی ((دیگه هفده سالم نیست!))+۱۸شدم
2740

اوووووه یه تومن، بچه خواهر من گفتن بهشون نفری ۵۰۰ بدید طلا بخریم خواهرم نداد خودش رفت یه ظرف دکوری خرید ۲۵۰ براش،شرایط مالیشم داشت ولی گفت این خانم هر دفعه به همه تحمیل میکنه انقدر باید بدید وگرنه خوراکی به بچتون نمیدیم منم اینبار ندادم ببینم چه غلطی میخواد بکنه

مطمنم الکی میگی خواهر من معلمه تا حالا یبارم کادو براش نیاوردن خانواده ها همینقدر به معلما توهین نکن ...

والا کلاس بچه من داریم نفری صد هزار جمع می کنیم که هرچقدر شد یک کارت هدیه بگیریم بدهیم به معلمشون

والله خیلی قشنگ درس میدن😒

همش در حال پیچوندن کلاسن این معلما و درست حسابی ب بچه ها آموزش نمیدن چون خودشون هم بلد نیستن

معلما لطفا بهتون برنخوره واقعیته، ۹۰ درصد معلما همینن

مطمنم الکی میگی خواهر من معلمه تا حالا یبارم کادو براش نیاوردن خانواده ها همینقدر به معلما توهین نکن ...

برای چی باید الکی بگم آخه؟ پسر بزرگم هم مادامی که دبستان بود این مشکلات رو ما داشتیم با نماینده هاش سر کادو روز معلم 

والله خیلی قشنگ درس میدن😒 همش در حال پیچوندن کلاسن این معلما و درست حسابی ب بچه ها آموزش نمیدن چون ...

معلم پسرم خیلی زحمت میکشه،اون بنده خدا روحش هم خبر نداره،ناراحتی من از نماینده است که واسه خودشیرینی دیگران رو مجبور به یه کاری میکنه

2706