2733
2734

شوهرم از اول لاغر بود صورت استخونی

قد بلند 

قیافش ب دلم نمی نشست با اینکه بشدت دوسش داشتم و دارم

بعد ۱۰سال هنوز همونه

دلم میخاد صورتش پر تر باشه

یکم ب تیپ اش برسه

حس میکنم هر چی میپوشه بهش نمیاد

اونموقع سن اش کم بود

هنوز چهارشونه نشده

میگم برو باشگاه نمیره

نمیدونم چجوری بهش بفهمونم

چندساله ازدواج کردی؟

even ιғ ι'м noт wιтн yoυ ι тнιnĸ oғ yoυ..             پیـشتم نباشم ، پـیشته حواسم...!   احسان من                        🌷🍁❤️ اگر خوشحالی پیشش، کافیه برات!♥️💯✨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

یکم وزنش پایینه.خب عزیزم شما بنده خدارو از اول ندیدی بعد ده سال میگی قیافش به دلم نمیشینه.ژنتیک ایشون لاغره 

شما با خرید از فروشگاه های بزرگ یک ویلا بر ویلاهای صاحبان سرمایه اضافه سوپرمارکت های کوچک رو ازبین میبرید.حق انتخاب با خودتان
2740
یکم وزنش پایینه.خب عزیزم شما بنده خدارو از اول ندیدی بعد ده سال میگی قیافش به دلم نمیشینه.ژنتیک ایشو ...

بنظرم خیلی پایینه

سالهاست بهش میگن برو باشگاه نمیره

چجوری بهش بگم ک ناراحت هم نشه

بنظرم خیلی پایینه سالهاست بهش میگن برو باشگاه نمیره چجوری بهش بگم ک ناراحت هم نشه

بنظرم تو اینترنت بزن ببین چه چیزایی استفاده کنه صورتش پر میشه بهش بده بخوره.حالا نمیخواد زبونی بگی.الکی بگو بخور واسه سلامتیت خوبه‌.

شما با خرید از فروشگاه های بزرگ یک ویلا بر ویلاهای صاحبان سرمایه اضافه سوپرمارکت های کوچک رو ازبین میبرید.حق انتخاب با خودتان