2733
2734
عنوان

نظریه کم طرفدار

129 بازدید | 19 پست

ازادی در دو جهته

اونی که همه پلاکاردش میکنن میشه وجهه مثبتس که بیشمارن

اونی که منفیه رو همه ندید میگیرن

هزرگی و مشکلات اخلاقی تو نسل دهه ۶۰ کمتر بود چون ازادیشو نداشتن و اگه این کارو میکردن شدیدا تنبیه میشدن ولی نسل ۸۰ پدرومادر ها ازادتر گذاشتن و تازه در این شرایط میگن دعواش نکن و ببر تراپی و...

ازادی یعنی امکانات مثل چاقو که هم دست جراح جان میبخشه و هم دست جلاد جان میگیره...

اگه مخالفید فحش و توهین نکنین...نظرتون رو محترمانه بگین خوشحالم میشم

به امید روز های بهتر ادامه میدم....

تراپی اشکالی نداره مفیده

بهتر کتک و دعواست

می شود این تن و این وطن باهم مهاجرت کنند؟با  آبادان و شیراز و تهران  ومازندران . با تمام بند بند این نقشه با تمام ذره ذره ی این خاک برویم یه گوشه دیگر دنیاو سرود زندگی خوانیم.بر فراز قله ی فردا !.

من کاملا موافقم

هز تصمیمی هم کاری بهایی داره

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

الان دارن جبران میکنن بعضی از دهه شصتیا 

🍋 ellen_.art@ لطفا از پیجم حمایت کنید مرسیییی🍋🍋🍋ما نینیسایتیا گرسنگان عکسی هستیم  🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋ellen_.art@🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋به صورتی بودن گوگولی بودن اینجا نگاه نکن این سایت خیلی ترسناکه👹☠️☠️🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋ellen_.art@ آموزش گوگولیجات 🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍒🍋🍋🍋🍋🍋
2742

درسته 

ولی خب در نهایت نظر اکثریت مهمه. حتی اگ مضراتش بیشتر باشه و تعدادی مخالف داشته باشه

هشتگ عدالت آبدوغ‌خیاری🤡نی‌نی‌سایت جاییه که امضای وطن پرستی خلاف قوانینه ولی شعار مرگ بر فلان با قوانین مغایرت نداره😂

دهه ۶۰ به بی بندو باری خیلی از دهه هشتادیا نشدن چون تو زندگیشون سختی کشیدن برعکس بعضی نوجوونای الان که تا دنیا باب میلشون نیت هرکار غلطی دلشونمیخوام میکنن به این بهونه که دنیا عادل نیس

الان دارن جبران میکنن بعضی از دهه شصتیا 

اره کلیت جامعه رو میگم....در اون زمان و این زمان....وگرنه برحسب دهه نمیشه تک تک ادما رو جدا کرد ولی که فضای کلی قطعا حاکمه

2740
شخصیش نکن نداره دیگه هر سبک تربیتی برا دهه شصت بوده همدرست نبوده

من موافق اون ترس از تنبیه اون دورانم....مزایایی داشت که عیب نداره بریم خداتومن مشاور نداره

من موافق اون ترس از تنبیه اون دورانم....مزایایی داشت که عیب نداره بریم خداتومن مشاور نداره

الان شما موافق اون فضای سختگیرانه و پر خفقان اون زمانی

چون ۹۰ درصد سختگیریاشونم برا دختر بدبخت بود وگرنه با پسراشون کار خاصی نداشتن

هشتگ عدالت آبدوغ‌خیاری🤡نی‌نی‌سایت جاییه که امضای وطن پرستی خلاف قوانینه ولی شعار مرگ بر فلان با قوانین مغایرت نداره😂
الان شما موافق اون فضای سختگیرانه و پر خفقان اون زمانی چون ۹۰ درصد سختگیریاشونم برا دختر بدبخت بود ...

من نمیگم مثل سگ بزنیش....

ولی ترس از تنبیه جدی...خوب بود...

حالا تنبیه جدی کتک نباشه ولی یه چیز مهم باشه....

قبول داری اینو؟

2706