2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
اگه زیاده نیاز هست امپول بزنید جون خطر هم داره عفونت زیاد

میدونم عزیزم منم بخاطر همین اومدم اینجا من نمیتونم آمپول بزنم خیلی میترسم جوری که چندساله نزدم چه برسه پنیسیلین

2740

عزیزم شما دکتر لازمی فوری و سریع چرک و عفونت گلو به قلب ام آسیب میزنه اومدی تاپیک میزنی؟

یه سفالکسیم ۵۰۰ بخور آب نمک قرقره کن و سریع دکتر برو 

♡درد دل در دل بماند بهتر است♡
واااا ترس نداره که خطرناکه بخدا

عزیزم بخدا میدونم من خیلی احمفم ۲۱ سالمه اما بخدا دست خودم نیس دارم جون میدم لوزم انقد بزرگ شده که خیلی وحشتناکه ولی بخاطر آمپول دکترنمیرم 😭چیکارکنم غیرازامپول

عزیزم بخدا میدونم من خیلی احمفم ۲۱ سالمه اما بخدا دست خودم نیس دارم جون میدم لوزم انقد بزرگ شده که خ ...

نه گلم احمق چرا 

درد اش ۵ ثانیه ام نیست اخه اینو با خودت بگو ۵ دقیقه دیگه آمپول رفته دیگه تموم شده ولی خوب شدم تا ترس ات بریزه .

فوقش به دکتر بگو برات یه چیز خوراکی بنویسه

♡درد دل در دل بماند بهتر است♡
نه گلم احمق چرا  درد اش ۵ ثانیه ام نیست اخه اینو با خودت بگو ۵ دقیقه دیگه آمپول رفته دیگه تموم ...

آخه نمینویسن بخدا حاضرم هرروز سرم بزنم ولی آمپول اونم پنیسیلین من بچگی فقط زدم بعد اون نزدم هربارهم میرم دکتر پنیسیلین می نویسن منم نمی زنم منم میدونم دردش یه بعضی ولی چیکارکنم اصلا نمیتونم برم تخت دراز بکشم انقدمیترسم

2706