2737
2734

چند تا سوال دارم 

به دخترم پوشک ببندم بهترهدیا شرت مایو تنش کنن؟

نیم ساعت تت سه ربعدیکباز میخوام ببرم...

اگه بردم و دستشویی نکرد دفعه ی بعدش چند دقیقه بعدش باید ببرم؟

کلا هر تحربه ای دارید بگید

دخترم دو سال و دو ماهشه

خیلی آمادست

مدام پوشکشو درمیاره دوستش نداره

وقتی دستشوییش داره میریزه همون موقع میگه بریم دستشویی...

چند ماهه این‌جوریه 

الان دیگه گرمتر شده ماه رمضون تموم شده تصمیم گرفتم هر طور شده انجامش بدم

چقدد طول میکشه؟

به نظر من که این سن خیلی زوده.

منم امروز شروع کردم ولی دخترم سه سالشه

ثبت نام ترم جدید روایت انسان شروع شده ها جانمونید. کافیه سرچ کنید مدرسه مبنا و از اونجا ثبت نام کنید. مشکلی بود پیام بده  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

صبور باش و به مدت یکهفته مداومت کن

و همین جور پیش برو، زود زود ببرش سرویس

به مرور هم یاد میکیره و هم مثانه بچه کنترل ادرار میکنه و دیرتر دفع داره

پـروردگــارا !بر دلم آرامشی فرو ریز،کـه هـر آنچه مرابه درد می آورد را نادیده بگیرم 🤍
2728
2740
من هفته پیش شروع کردم ۳ روزه پروژه انجام شد البته پسرم ۳ سالشه روز اول نیم ساعت نیم ساعت ببر سرویس

چقدر خوب ...دقیقا چند دقیقه یکبار میبردی؟

من عجله ای نداشتم منتها چند ماهه دارم به زور با پوشک نگهش میداشتم...درمیاره مدام

هر بار دستشویی میکنه میاد میگه دستشویی دارم و باید ببرم دستشویی ...در واقع من چند ماهه دارم میبرمش ولی بعدش و پراکنده

ببین یه سوال مهمم اینه الان سه بردم بعد یه ربع به چهار که دستشویی نکرد...حالا باید کی ببرم؟

چقدر خوب ...دقیقا چند دقیقه یکبار میبردی؟ من عجله ای نداشتم منتها چند ماهه دارم به زور با پوشک نگهش ...

منم بچم از ۱۹ ماه پوشکشو می‌کند منم ازون موقع دیگه پوشک شورتی زدم چون زود بود

ببین من قبلش کلی کتابو نمایشنامه اجرا کرده بودم و تفریحی میرفت رو لگن یا تبدیل فرنگی 

تا الان که دیگه کامل خدافظی کردیم با پوشک

تا خیسی جیش رو حس نکنن رو پاشون خودشون رو نگه نمیدارن بنابراین روز اول چندبار خرابکاری میکنن فرشاتو جمع کن

بچه من تند تند می‌خواستیم بریم دستشویی مقاومت می‌کرد یه بازی اجرا کردیم که جواب داد خانوادگی قطار می‌شدیم دودوچی چی زنگ جیش  همه به ترتیب میرفتیم دستشویی اونم با ذوق و شوق بدو بدو میرفت

چاره ای ندارم در میاره میندازه سطل آشغال...یهو میبینم لخت داره میچرخه

زود نیست من دختر عمه و خواهر شوهرم وفامیل  خودم و شوارموتقریبا بچه هامون نزدیک هم دنیا امدن زیر دوسال از پوشک گرفتیم

📌متولد ۷۷ نیستم 
منم بچم از ۱۹ ماه پوشکشو می‌کند منم ازون موقع دیگه پوشک شورتی زدم چون زود بود ببین من قبلش کلی کتاب ...

منم ۱۶ ماهگی رفتیم  طبیعت  پوشکش در اوردم نا شب بیرون بودیم هر نیم ساعت می بردم جیش می کرد اصلا شلوارش خیس نکرد اوردم خونه فرشا هم نو بودن تا اخر شب مواظب بودم می بردم دسشویی  اب باز می کردم جیش می کرد 

شب پوشکش نکردم صبح که بلند شد فوری بردم دسشویی  الکی پوشک بستم بعد هی باز می کردم میبردم دسشویی نزاشتم خیس کنه دیگه دو سه روز انجام دادم

📌متولد ۷۷ نیستم 
2706