2733
2734

سلام من تو تایپک های قبلیمم توضیح دادم الانم میگم توروخدا بخانید نظر بگید ثواب داره شوهر من خیلی گیر میده بهم و شکاک روی لباس رفت امد همه چی اول اینک نمیزار تنها بزم جایی نمیزاره بادوستام در ارتباط باشم روی همه چیز بد بینه مثلا نمیذاره اینستا وات یا هرچیز دیکه ای نصب کنم بعد از یک سال زندگی فقط گذاشته روبیکا نصب کنم ک اونم همش زیر نظرم داره.  مثلا میریم خونه‌ی فامیل میگ نباید زیاد بگی بخندی سربالاکنی. در حالی ک من تازه ۲۰ سالم شده و قبل ازدواج ی آدم آزاد خوش حال بودم همه نوع لباس میپوشیدم همه جا میرفتم الان یک ساله ازدواج کردم خونه ی خاله یا دایی نمیرم جز وقتی ک پاگشا کردن رفتم دیگ نذاشته برم مثل این آدمایی ک سن سالی ازشون گذشته رفتار میکنم . افسرده شدم عقده ای شدم ب قرآن همه رو نگاه میکنم شاد خشحال می‌خندن می‌گردن اما من ن . در حالی ک مجردیم شاد بودم . الان افسرده ی بچه دوماهه دارم نگید چرابچه اوردی ۱۰۰ درصد ناخواسته بود . من حتی خونه ی مادرمم باترس میرم . دست بزن داره شکاکه کلا روانی طلاق بگیرم بچم‌ چی میش من اگ تو این زندگی بمونم کارم ب دیوونه خونه میکشه .  حالم طوری بده ک نشسته میزنم زیر گریه اگ بچم نبود صدبار طلاق گرفته بودم الان اگ طلاق بگیرم بچم تا ۷ سال میدن بهم یا ن؟ چند باری کبودم کرده از بعضیاش عکس دارم چند تا النگو دستمه همشو شکسته.  هر لباسی میپوشم میگ کوتاهه معلوم نیس چ فازی داره دلم تنگه برا زندگی شاد

چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز. از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست ️   

زندونی ب تمام معنام

چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز. از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست ️   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

دیگه نباید میزاشتی بچه دار بشی . حالا که شدی پاره تنته . باید به خاطرش خودت و فدای کنی . بچه بزرگ بشه بالاخره باید مدرسه و کلاس و ... ببریش . کم کم اوضاع فرق میکته . 

در ضمن اگه طلاق بگیری بعد هفت سال بچه رو ازت بگیره . بچه ت زیر دست این پدر  و زن بابا بزرگ بشه؟ میتونی تحمل کنی ؟

یاد فیلم ملی و راه های نرفته افتادم توی دوران آشنایی و نامزدی از این رفتارا نداشت باهات؟

نبخدا عالی بود بعد از عقد ی ذره بد شد در این حد نبود عروسی ک کردم بدتر دیگ دونست خرش از پل گذشته من اون موقع لباسای تنگ کوتاه میپوشیدم همه پیام رسان هارو داشتم کاری نداشت 

عزیزم کاملا درکت میکنم چون منم شوهرم دقیقا همین کارایی که گفتی میکنه ففط تنها تفاوتش اینه که من ۹ ساله دارم باهمچین ادم روانی میسازم ی اخلاق بددیگه هم که جدا از اینایی که گفتی داره هرمشکلی براش پیش بیاد ماشینش خراب بشه یا پول نداشته باشه یا پلیس،جریمش کنه میاد عقده هاشو سرمن خالی میکنه و ی بهونه جور میکنه و جلو بچه کتکم میزنه واقعا از زندگی خستم و شدم ی ادم افسرده اینجور ادما معمولا درست نمیشن و حتی بدترم میشن برامن که اینجور بوده

2740
هر کاری کردی فقط جدا شو 

بچم چی گیر بچمم یعنی بعد طلاق میمیرم براش ک

عزیزم کاملا درکت میکنم چون منم شوهرم دقیقا همین کارایی که گفتی میکنه ففط تنها تفاوتش اینه که من ۹ سا ...

اره بد تر میشن طلاق بگیریم برابچه های بیچارمون‌میمیریم

نبخدا عالی بود بعد از عقد ی ذره بد شد در این حد نبود عروسی ک کردم بدتر دیگ دونست خرش از پل گذشته من ...

البته که تو مقصر نیستی،در صورتی ک بخوای زندگیتو ادامه بدی فقط باید اعتمادشو جلب کنی کامل

خیلی متاسف شدم. بهش بگو ک احساس خوشبختی نمیکنی. باهاش حرف بزن ک رو رفتارش تجدید نظر کنه. فرصت های لا ...

نمیدونم چی بهش بگم هرچی میگم ب تریج آقا برمیخوره

شاید الان ی عده بیان بگن بده که غیرت داره ..اما بنظر بنده ایشون مریض هست و کم کم شمارو هم مریض و افسرده میکنه..اول مشاوره برو اگر درست شد که چه بهتر اگر نشد ...سریعتر راه خودت رو جدا کن ..الهی بهترین ها برات پیش بیاد ..🌹

بچم چی گیر بچمم یعنی بعد طلاق میمیرم براش ک

درست میشه ...ی مدت ک بگذره عادت میکنی ب شرایط 

بالاخره ی مدت پیش شماس ی مدت باباش 

شایدم یهو آقاهه زن گرفت بچه رو داد بهت ..فعلن تو فکر خودت باش ..شرایطی ک گفتی از اسیر بودنم بدتره

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠
2706