2733
2734
عنوان

دو هفته دیگه کنکوره💔

140 بازدید | 16 پست

بچه خیلی استرس دارم دو هفته دیگه کنکور دارم، خیلی سخته اوه نشه چی؟ میدونم نمیشه

خیلی خوندم خیلی شب تا صبح

ازمون جامع دادم یعنی ریدم ازمون رو خیلی حالم بده خیلی

چیکار کنم؟ خیلی حالم گرفته ست

اصلا نمی تونم تمرکز کنم همه ش می گم اگه نشد چی؟دلم نمی خواد جلو مامان بابام شرمنده شم

وقتم داره تلف میشه اما حوصله ندارم خیلی خوندم یک هفته هستش اصلا حوصله هیچی رو ندارم هیچی نه درس نه چیزی تلاشام داره میره💔

خدا خودت کمکم کن نزار شرمنده شم

بدجور از کنکور می ترسم یعنی میشه این روزا تموم شه؟ میشه سال دیگه اینموقع دانشجو دارو باشم؟ چرا اینطوری شدم؟ چرا نمی تونم درس بخونم؟ کنکور رو خراب کنم چیکار کنم؟ 

هیچ کس اونقدر بی گناه نیست                               که بتونه زندگی دیگران رو قضاوت کنه                    پس سکوت لطفا…🖤اگه این رو میبینی میشه برای قبولیم تو کنکور دعا کنی🩷خدا صد برابر دعات رو بهت برگردونه❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بودن کسایی که آزمون جامع و خراب کردن ولی کنکور خوب دادن مغزت سر جلسه کنکور یه جور دیگه کار میکنه قو ...

نمی دونم چرا اینطوری شدم هرچی تست می زنم اشتباه میشه یعنی ماه قبل همین تست ها رو اگه میزدم درست میشدن اما الان نه اصلا تمرکز ندارم

هیچ کس اونقدر بی گناه نیست                               که بتونه زندگی دیگران رو قضاوت کنه                    پس سکوت لطفا…🖤اگه این رو میبینی میشه برای قبولیم تو کنکور دعا کنی🩷خدا صد برابر دعات رو بهت برگردونه❤️
نمی دونم چرا اینطوری شدم هرچی تست می زنم اشتباه میشه یعنی ماه قبل همین تست ها رو اگه میزدم درست میشد ...

میفهمم درس و خوندی و بلدی ۲ ۳ روز ول کن درس و یه کنکور دیگه ام داری امتحان نهایی و داری تلاش ام که کردی نگران چی پس؟

♡درد دل در دل بماند بهتر است♡
ای کاش ارزش این دوهفته میدونستی که الان حتی وقت نمیکردی به استرست اهمیت بدی ببین جای تو بودم خیلی ام ...

دقیقا، همین ماه اخرش سخته اگه دووم اوردی خیلی خوبه اما اگه نه سخته اما نمی تونم بدجور از درس سرد شدم خیلی، همه ش می خوام 5 صبح پاشم هیچی اصلا ساعت 5 گوشیم رو خاموش می کنم می خوابم سبح ساعت 8 بیدار شدم تا 10 وقتم رو تلف می کنم قبلا اینطور نبودم خیلی ناراحتم💔

اگه خدایی نکرده بد دادی رو تیر هم میتونی حساب کنی

من رو کنکور تیر کلا حساب کردم اما اونم سخته چون قبلش نهایی داشتیم اما من باید اردیبهشت رو خوب بدم که تیر رو خوبتر بدم💔درضمن مامان بابام میگن بابد حتما اردیبهشت رو عالی بدی درحد 40 درصد تا 50 درصد

2740
دقیقا، همین ماه اخرش سخته اگه دووم اوردی خیلی خوبه اما اگه نه سخته اما نمی تونم بدجور از درس سرد شدم ...

الان حال همه همینطوره به خودت قول بده امسال باید به بهترین شکل ممکن تموم بشه و پر قدرت شروع کن

میفهمم درس و خوندی و بلدی ۲ ۳ روز ول کن درس و یه کنکور دیگه ام داری امتحان نهایی و داری تلاش ام که ک ...

نمی دونم همه ش استرس دارم، هی خواب میبینم نشده قبول نشدم، خانواده میگن باید اردیبهشت رو در حد 40 الی 50 درصد بدی اما من نهایت بتونم 30 درصد بزنم

الان حال همه همینطوره به خودت قول بده امسال باید به بهترین شکل ممکن تموم بشه و پر قدرت شروع کن

قول دادم میترسم نشه💔

مطمئن باش میشه اگه تلاش کردی و زحمت کشیدی توکل به خدا ...خدا بهترینارو برات رقم میزنه

امیدم تنها به خدا هستش

می دونم هیچوقت تنهام نزاشته و هیچوقت تنهام نمی زاره

نمی دونم همه ش استرس دارم، هی خواب میبینم نشده قبول نشدم، خانواده میگن باید اردیبهشت رو در حد 40 الی ...

هر چقدر زدی فدا سرت آزمون زیاد بزن کمک ات میکنه ریلکسیشن ام انجام بده

♡درد دل در دل بماند بهتر است♡
هر چقدر زدی فدا سرت آزمون زیاد بزن کمک ات میکنه ریلکسیشن ام انجام بده

❤️ممنون امیدوارم این چند ماه بگزره تموم شه 

2706