2733
2734
عنوان

وای داشتم خفه میشدممممم🫨

180 بازدید | 14 پست

واییی خدا خیلی رحم کرد داشتم میوه میخوردم نمیددنم چطور شد سیب گیر کرد گلوم ن صدام درمیامد ن میتونستم سرفه کنم قشنگ ۵دقیقه فقط نصفه نصفه نفس میکشیدم هیچکیم خونه نبود 

یهو کلا چشام تار شد گفتم یا حضرت عباس دارم میمیرم 

دستم جون نداشت باکمک دستم ردش کنم بزور قورت دادم یکم تازه دست و پام ب جون اومدن

اول حرفم بگم کاربری دست دونفر الکاریبری الدست الدونفر هی ایز کاربری تو دونفر   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

همین که تونستی بعدش تاپیک بزنی خدارو شکر

توو این مواقع نترس  از رووی دل خودتو آروم بنداز روو لبه بالای صندلی یا مبل درمیاد

@mimgheyn_art پیج قشنگم 😍 هیچوقت برای شروع خوب،دیر نیست ☺️

وای شوهر من دو ماه پیش سبزی پرید تو گلوش واقعا داشت خفه میشد من انقدر ترسیدم سکته کردم قشنگ خودمم یه بار آب تو گلوم گیر کرد نمیتونستم نفس بکشم مرگ و جلو چشام دیدم قشنگ 

درخواست دوستی رد میکنم 
2738
چه خبر مهمی چه پر محتوا 

اره این محتوا نداره ..حال خوب تو ک تاپیک زدی محتوا داره..یا خیانتایی ک ب افراد میشه یا دروغاشون پرمحتواس و تو زندگیمون تاثیر داره

من و مامانم ی بار رفتیم برای من کفش خریدیم برگشتنی یکی از فامیلامونو دیدیم کمبزه خریده بود به من تعارف کرد یدونه برداشتم همونجا داشتیم برمیگشتیم کوچه تاریک من یدونه گاز زدم گیر کرد تو گلوم 

هی میزنم رو دست مامانم اونم داره حرف میزنه راه میره نه صدام در میاد نه میتونستم نفس بکشم🤣یکی از درارو زدیم اب گرفتیم🤣

من و مامانم ی بار رفتیم برای من کفش خریدیم برگشتنی یکی از فامیلامونو دیدیم کمبزه خریده بود به من تعا ...

وایی درکت مبکنممم ادم میمیره..طرف راصی نبوده

وای شوهر من دو ماه پیش سبزی پرید تو گلوش واقعا داشت خفه میشد من انقدر ترسیدم سکته کردم قشنگ خودمم یه ...

آب درجا خفه میکنه

2706