2737
2734
عنوان

راهی برای از بین بردن چربی شکمی

25546 بازدید | 35 پست

سلام دوستان

کسی بوده با ورزش خاصی از دست چربی شکمی و چاقی اطراف شکم راحت بشه ؟

الان تو ماه رمضون  زمان خوبیه

اگر بگید که ممنون میشم

خدایا " سرنوشتم را خیر بنویس، که آنچه تو دیر میخواهی زود نخواهم و آنچه تو زود میخواهی دیر نخواهم

با عمل جراحی با ورزش همه جا اب میشه

امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من قبلا باشگاه میرفتم خیلی شکم کار میکردم صاف بود ولی الان 4ماهه نمیتونم برم یکم بالا اومده😕  ...

حلقه میزنم ولی فایده نداره   

خدایا " سرنوشتم را خیر بنویس، که آنچه تو دیر میخواهی زود نخواهم و آنچه تو زود میخواهی دیر نخواهم
2728
با عمل جراحی با ورزش همه جا اب میشه

ایروبیک میرفتم قبل ماه رمضون 

الان که باشگاه جایی باز نیست چیکار کنم ؟ باز چاق میشیم که ؟

البته من زیاد پرخوری نمیکنم

برو از عطاری دارو گیاهی تضمینی بگیر

آلو ترش شما تا حالا امتحان کردین از داروی گیاهی ؟

خواهرم یه هفته دمنوش استفاده کرد هفته بعدش مثل جنازه شد دور از جونش

صبح معده خالی اب و دارچین و زنجبیل و یه نوک قاشق عسل قاطی کن بخور

1ساعت بعدش صبحانه

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
2740
صبح معده خالی اب و دارچین و زنجبیل و یه نوک قاشق عسل قاطی کن بخور 1ساعت بعدش صبحانه

ممنون . شنیدم دارچین برا لاغری خوبه 

صبح معده خالی اب و دارچین و زنجبیل و یه نوک قاشق عسل قاطی کن بخور 1ساعت بعدش صبحانه

ماه رمضون چی ؟ میشه استفاده کرد ؟

ژل چربی سوز کاملیا خیلی خوبه گیاهیه عطاریا دارن ارزونم هست من استفاده کردم خوب بود

بعدش باید ورزش کرد ؟ 

ماه رمضون چی ؟ میشه استفاده کرد ؟

اره ولی تنظیم کن اول اب و دارچینتو بخور بعد اذان

بعد نماز

چون معدت خالیه اثر میکنه

بعد نماز برو افطار

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
بعدش باید ورزش کرد ؟ 

انجام بدی بهتره اما من که تنبلم نهایتش کارهای خونه روانجام میدادم چربیهام خوب آب شد البته باید سلفون بپیچی روشکم وپهلوهات

برای تمام رنج های که میبری صبرکن.صبراوج احترام به حکمت خداست.
2706