2737
2739
عنوان

کی با کالری شماری وزنش و کم کرده؟

156 بازدید | 20 پست

چقدر تو چ مدت؟

میشه 35 کیلو کم کرد؟

...دارم لاغر میکنم خیلی برام سخته اما چاره ای ندارم شدم ۱۱۰کیلو اگه امضامو دیدی بهم تذکر بده ک حتما باید وزنم و کم کنم مرسی باربی جون💕درحال انجام کارهای مهاجرتی هستم...مقصدآلمان...به انرژی مثبتون نیاز دارم خوشگلای من:)
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من پارسال ۲۵ کیلو کم کردم الانم مربی بهم برنامه تغذیه و ورزش تو خونه میده هیچ سخت نیس و عالیه

فقط 19 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
*تیکر هدفمه😊*زیرگروه قرمز♥️وزن الان:۹۵(۹اردیبهشت) 🥲هدف اول۹۰🥰هدف دوم ۸۵😍هدف سوم۸۰😋هدف چهارم ۷۵🤤دلخووووواه ۷۰ 😻💋💝
2742
استپ وزنی هم داشتی عزیزم؟

هر کسی میگه استپ نداشته باور نکن با یه شوک میره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
*تیکر هدفمه😊*زیرگروه قرمز♥️وزن الان:۹۵(۹اردیبهشت) 🥲هدف اول۹۰🥰هدف دوم ۸۵😍هدف سوم۸۰😋هدف چهارم ۷۵🤤دلخووووواه ۷۰ 😻💋💝
2738

خداکنه منم بتونم

110 کیلوم تایم ورزش ندارم

...دارم لاغر میکنم خیلی برام سخته اما چاره ای ندارم شدم ۱۱۰کیلو اگه امضامو دیدی بهم تذکر بده ک حتما باید وزنم و کم کنم مرسی باربی جون💕درحال انجام کارهای مهاجرتی هستم...مقصدآلمان...به انرژی مثبتون نیاز دارم خوشگلای من:)

اگر دوس داری بیا باهم ورزش و تغذیه خوبی رو پیش ببریم انشالله تا چند ماه دیگه عالی بشیم.اینو برای انگیزه جفتمون گفتم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
توضیح میدین عزیزم؟  شوک چجوریه؟ بعد چند کیلو کم کردن استپ داشتین؟

من پارسال کم کردم ولی متاسفانه بعد از ازدواجم دوباره پرخوری کردم و اضافه وزنم برگشت. دوست خوبم اگر مایلید میتونم شما رو به مربی معرفی کنم و باهمدیگه پیش بریم ورزش تو خونه انجام میدم و تغذیه سالم.قد و وزنت چنده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداکنه منم بتونم 110 کیلوم تایم ورزش ندارم

۷۰ درصد تغذیه اس.۳۰ درصد ورزشع با روزی نیم ساعت رقص ورزش تو خونه پیاده روی میتونی ب کاهش وزنت کمک کنی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706