2733
2734

یا معده ات مشکل داره یا دندون هات نیاز به ترمیم داره

باید اول اونارو حل کنی

شوهرم با اینکه روزی یکبار بیشتر مسواک نمیزنه اما دهنش بوی بد نمیده

دیشب آناناس خورد وقتی حرف میزد بوی خوبی به مشمام میرسید

تصمیم گرفتم دفعه ی دیگه که ادکلن خریدم دقت کنم توی ترکیباتش حتما رایحه آناناس باشه شما هم امتحان کن

تا رنج تحمل نکنی گنج نبینی   تا شب نرود صبح پدیدار نباشد  سعدی                                                  بله جناب سعدی اما رنج پایانی ندارد همچون نفس با من آمیخته است و با هر دم و بازدمی خود را به من نشان می دهد.....!

نخ دندون

خشکیه دهان

مسواک روی زبون

مشکل سینوس

مشکل معده یامری

سنگ لوزه

خلط پشت گلو

مشکلات لثه

سردی سیستم گوارش

سیگار و قلیون

دندون خراب

و...

خیلی دلایل هست براش. شما باید همه اینارو بررسی کنی 

دوست نی نی سایتیه من که داری الان امضامو میخونی دعا میکنم الهی که به همممممه آرزوهات برسی.🥰🥰🥰 تو هم منو دعا کن😘😘
2731
مسواک نخ دندان دهانشویه اینا رو استفاده میکنی تاثیر نداره اول برو دندون پزشکی بعد در نهایت وضعیت معد ...

نه مسواک هر دو سه روز یک بار میزنم خیلی نمیزنم دهانشویم انجام میدم نمیدونم چرا اینجوریه معدمم سالمه ممکنه از دندون خراب باشه؟ 

نه مسواک هر دو سه روز یک بار میزنم خیلی نمیزنم دهانشویم انجام میدم نمیدونم چرا اینجوریه معدمم سالمه ...

مسواک کم میزنی ممکن به احتمال زیاد از دندون باشه یه دندون پزشک برو یه ویزیت کنه وضعیتت رو

مسواک نخ دندان دهانشویه اینا رو استفاده میکنی تاثیر نداره اول برو دندون پزشکی بعد در نهایت وضعیت معد ...

اره بهش میگن سنگ لوزه تخلیه بشه خیلییی تاثیر داره منم این مشکل رو دارم و وسواسسسسس وحشتناکی رو بوی دهانم دارم من اگر میخواستم تو گوش کسی تو مدرسه چیزی بگم جلوی دهنمو میگرفتم..اتفاقا کارم توجه جلب کرده بود اما وسواسه نمی‌ذاره آروم باشم 

ینی چی؟ چ مشکلی؟ خب چ میشه کرد؟

اگ سوزش داره ممکنه رفلاکس باشه مراجعه ب پزشک متخصص

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2706