2733
2734
عنوان

من سالها منتظر امروز بودم

| مشاهده متن کامل بحث + 933 بازدید | 61 پست

برو با خوشحالی بگو تو این سالها قناعت کردیم تا خونمون بسازیم و به کسی نگفتیم  که زمانش برسه و سورپرازتون کنیم.و الان خداروشکر وقتش رسیده.چقدر براتون خوشحال شدم صبوری کردید

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ،ازت ممنون بابت نگاه پرمهرت،از اینکه یکی از فرشته هاتو.بمن سپردی ممنونم وازت میخام که  مثل همیشه کمکم کنی و نگهدارش باشی.دوست دارم خداجون.خدایا به همه کمک کن طعم مادرشدنو بچشند که بتونند عشق واقعیو تجربه کنند.کسی درمورد سرکلاژ شکمی سوال  داشت درخدمتم.
برو با خوشحالی بگو تو این سالها قناعت کردیم تا خونمون بسازیم و به کسی نگفتیم  که زمانش برسه و س ...

این ارامشی که توخونه جدیدت  خواهی داشت از هرچیزی با ارزشترهست عزیزم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ،ازت ممنون بابت نگاه پرمهرت،از اینکه یکی از فرشته هاتو.بمن سپردی ممنونم وازت میخام که  مثل همیشه کمکم کنی و نگهدارش باشی.دوست دارم خداجون.خدایا به همه کمک کن طعم مادرشدنو بچشند که بتونند عشق واقعیو تجربه کنند.کسی درمورد سرکلاژ شکمی سوال  داشت درخدمتم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برو با خوشحالی بگو تو این سالها قناعت کردیم تا خونمون بسازیم و به کسی نگفتیم  که زمانش برسه و س ...

قربون محبتت عزیزم انشالله خدا برای شما هم بهترینها رو مقدر کنه

تنــــــــــــــها کسی که میتواند ما را به خاک سیاه بنشاند ... یک دوست بسیار قابل اعتماد است  
قربون محبتت عزیزم انشالله خدا برای شما هم بهترینها رو مقدر کنه

ممنون گلم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2728

بعدا تعریف کن چی شد

نیازی به عمل ندارم. نیازی به یه من آرایش ندارم، نیازی به پروتز سینه، باسن ندارم. نیازی به فیلر لب ندارم، نیازی به کاشت مژه کالی روباهه😂ندارم، نیازی به تاتو ندارم، نیازی کاشت ابرو ندارم، نیازی به چال چول لپ ندارم، نیازی لنزای رنگ آبی 😐ندارم، توجه به مد ندارم. من خودمو همینجوری دوست دارم. از من با این شکلی که هستم یدونه تو دنیا هست. پس تغییرش نمیدم. دوستت دارم بدن عزیزم. 
2740

چیشد چیشد

نیازی به عمل ندارم. نیازی به یه من آرایش ندارم، نیازی به پروتز سینه، باسن ندارم. نیازی به فیلر لب ندارم، نیازی به کاشت مژه کالی روباهه😂ندارم، نیازی به تاتو ندارم، نیازی کاشت ابرو ندارم، نیازی به چال چول لپ ندارم، نیازی لنزای رنگ آبی 😐ندارم، توجه به مد ندارم. من خودمو همینجوری دوست دارم. از من با این شکلی که هستم یدونه تو دنیا هست. پس تغییرش نمیدم. دوستت دارم بدن عزیزم. 

ای خداااا چه تاپیک خوبی چقد خالتو خریداااااارم😍😍

خدایا ترو قسم میدم ب بزرگی خودت 

منم خلاص کن منو هم ببین ب ما هم پول بده بتونیم 

خونه بخریم بریم 

خدایا منم خستم منم دلم میخواد خونه خودمو داشته باشم🥹😔

مبارکت باشه استارتر❤️

اگه اون شالها سختی نمیکشیدی الان قدرشو نمیدونستی الان شیرنیشو حس میکنی مبارکه ایشالا چیزای بهتر بخری

میشه برای سلامت دنیااومدن بچم دعاکنیدیه صلوات بفرستید.اون تمام زندگیه منه
2706