2737
2739
عنوان

من سالها منتظر امروز بودم

933 بازدید | 61 پست

سالهاست طیقه پایین خونه مادرشوهرم ساکنم

با حقوق کم شوهرم هم زندگی کردیم هم بچه دار شدیم هم یواش یواش با پس انداز اول یه زمین خریدیم و خورد خورد ساختیمش

ولی این موضوع زمین رو به هیچکس نگفتیم شاید چون فکر میکردیم ممکنه وسط راه کم بیاریم نتونیم هزینه های ساخت رو بدیم و مجبور بشیم بفروشیمش

نخواستیم اول تو بوق و کرنا کنیم

اما....

توی تمام این سالها مادرشوهرم فقطططططططططططط سرکوفت زد 

زن زندگی نیستی

بلد نیستی خودتو زندگیتو جمع و جور کنی

چرا پس انداز نمیکنی که برید سر خونه زندگی خودتون 

و من فقط سکوت کردم .....

امروز صبح رفتم تو خونه ای که مال ماست

مال منو شوهر و بچم

3 تا خواب داره کابینتهاشو خودم انتخاب کردم طرح کاغذ دیواری مدل کمد دیواری و شیر آلات و روشو ....همه رو با ذوق و شوق انتخاب کردیم

و قراره بعد از ظهر یه جعبه شیرینی بگیریم بریم بالا به خانواده شون اطلاع بدیم

حالم خیلی عجیبه نمیدونم چی بگم

چجوری بگم

اصلا انگار دلم نمیخواد حرف بزنم یه بغضی تو گلومه فک کنم ببینمشون فقط گریه کنم

شما جای من بودید چطور مطرحش میکردید؟

اصلا شما میگفتید  یا شوهرتون؟

تنــــــــــــــها کسی که میتواند ما را به خاک سیاه بنشاند ... یک دوست بسیار قابل اعتماد است  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مبارک عزیزم😍😍😍😍😍😍دلتون همیشه خوش

با روی خندون برو و بذار همسرت لگه

(من ملکه آبی پوش ملکه علم عشق و ثروت هستم)...فقط برای زیبایی خودت موهایت را شانه نزن ، گاهی مویت را شانه کن فقط برای خود مو ؛ او می خواهد مرتب باشد اما زبان سخن ندارد ، تو بر خال خالش دست بکش دندانت را مسواک کن فقط برای خود دندان ، او می خواهد تمیز باشد اما نمی تواند بگوید ، تو به او برس . به داد مخلوقاتی برس و کمکشان کن که توان تشکر از تو را ندارند . به مورچه ها غذا بده ، برگ درختان را نوازش کن ، خاک طاقچه را پاک کن ، اگر به مخلوقی کمک کنی و او در ازای کمک تو جای دیگر برایت جبران کند ، با جهان بی حساب می شوی ، اما اگر بی زبانها را آراسته کنی ، جهان به تو بدهکار می شود و بدهی خود را مانند تصویرت در آینه به تو پس می دهد . اگر یک مشت گندم به جهان بدهی ، جهان هم با همان حرکت دست تو مانند تصویر در آینه ، یک مشت گندم به تو می دهد ، با این تفاوت که مشت جهان بزرگتر است .
2740

ان شاالله خیر از خونتون ببینید امام زمان خونه اتون بسان.والا جوری که گفتید من باشم احتمالا میرم خونه ام بعد اطلاع میدم حتما صدقه وقربانی انجام بدید خدانکرده از حسادت چشم نزنند

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید

خداروشکر که صاحب خونه شدی عزیزم❤️

حال خوبت رو بخاطر هیچ چیزی خراب نکن. فقط لذت ببر از این که تلاش و صبوریت به نتیجه رسیده😘

❤الله♥️🌺خدایا سختی ها با تو آسان میشود، ای بهترین رفیق روزهای سخت🌺
2706