2737
2739

بچه ها من بابام ی مشکل داره و فعلا شاید نتونه بره سرکار تو آژانس کار می‌کنه 

با این حساب خرجی خونه و خرج دارو دکتر بابام با مشکل رو به رو میشه اما نمیتونم برم بیرون کار کنم کسی کار مجازی چیزی سراغ داره واسم؟؟؟یا پیشنهادی راه حلی چیزی کمک کنید 

برو موسسات كاريابي كارهاي ساده زياد هست البته ي مقدارم خودشون بر ميدارن بايد ب همه بسپري برات كار پ ...

نمیتونم بیرون از خونه کار کنم آخه همزمان باید درسم بخونم و مطمئنم غرورشون نمیزارع من بیرون از خونه کار کنم 

منظورم کار مجازی چیزی هست 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
برا چي نميتوني بري بيرون خب مجازي ك هيچي نيست  بايد ي تخصصي داشته باشي بورس برنامه نويسي طرا ...

اجازه نمی‌دن ی داداش دارم می‌دونم کمک می‌کنه ب بابام اما همش با غر و طعنس الآنم بابام مریض شده میخام کمک کنم 

اما همون داداشم اولین نفره مانع بیرون کار کردن من نمیزارع به هیچ وجه موندم چیکار کنم

غرور چي اخه بالاخره ك ميخاي ي روزي واسه خودت كار كني درس هم اگه دانشگاه دولتي رشته سخت باشي سختت م ...

دارم تازه برا کنکور سال آینده میخونم اما فعلا کلا تمرکزم بخاطر بابام بهم ریخته نمیتونم بخونم اصلا آرامش ندارم 

اجازه نمی‌دن ی داداش دارم می‌دونم کمک می‌کنه ب بابام اما همش با غر و طعنس الآنم بابام مریض شده میخام ...

خب بهش فكر نكن بشين سر درس و مشق همون دانشگاه دولتي قبول بشي كمك بزرگي هست هزينه هاشون كم ميشه

خب بهش فكر نكن بشين سر درس و مشق همون دانشگاه دولتي قبول بشي كمك بزرگي هست هزينه هاشون كم ميشه

بخاطر بابامهدو کتابهایی که خودم باید بگیرم اون الان نمیتونه برام بگیره هرچی داره باید خرج بیماری خودش کنه باید ی فکری بردارم که بتونم به خودمم کمک کنم و ی مقداری به بابام

2740