2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ب تخمم

زندگی ینی همین ک همه چیو ب همین بگیری زندگی کن

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  

ادب نشانه ی شخصیت  شما و خانواده شماس

ممنون که شخصیت زشتت و نشون دادی

پروفایلم نه کوالاعه نه خرگوش 😁😂 شخصیت کارتونی هست که کودکیم میدیدم ، و اسمش استیج هست یه موجود فضایی / برلی کنجکاو های  عزیز اسم کارتون :< لیلو و استیج >.............تو تایپک های سم😬 ، عکس بازی📸 ، خاطرات خنده دار😉 و ترسناک 👻  تگمم کنید🏃🏻‍♀️😍... انقدر دلم میخواد عکس بزارممم ولی نمیشه🌬...... هی نگید چرا امضات کلا بنفشه  ویرایش امضام مشکل داره😒.. دنبال یک سی‌سی هستم😁
2740

اسی بی ادب نی فقط چیزی و فهمیده ک ما باس زودتر می‌فهمیدیم 

ادمای نفهم و سمی 

چیزای اعصاب خوردکن زندگیمون ک خیلیا اینجا براش تاپیک میزنن و ب 🥚 هاش گرفته 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  
اسی بی ادب نی فقط چیزی و فهمیده ک ما باس زودتر می‌فهمیدیم  ادمای نفهم و سمی  چیزای اعصاب ...

ممنون از توضیحاته درستت عزیزم 

در واقع الان ب تخمت بگیر و بی تفاوت رد شو تا درگیر نشی 

چون منم ب تخممه

اسی بی ادب نی فقط چیزی و فهمیده ک ما باس زودتر می‌فهمیدیم  ادمای نفهم و سمی  چیزای اعصاب ...

عزیزم بی ادب که هست

آدم هر کلمه  ای رو هر جا به کار نمی‌بره از این جهت بی ادبه😊 

پروفایلم نه کوالاعه نه خرگوش 😁😂 شخصیت کارتونی هست که کودکیم میدیدم ، و اسمش استیج هست یه موجود فضایی / برلی کنجکاو های  عزیز اسم کارتون :< لیلو و استیج >.............تو تایپک های سم😬 ، عکس بازی📸 ، خاطرات خنده دار😉 و ترسناک 👻  تگمم کنید🏃🏻‍♀️😍... انقدر دلم میخواد عکس بزارممم ولی نمیشه🌬...... هی نگید چرا امضات کلا بنفشه  ویرایش امضام مشکل داره😒.. دنبال یک سی‌سی هستم😁
ممنون از توضیحاته درستت عزیزم  در واقع الان ب تخمت بگیر و بی تفاوت رد شو تا درگیر نشی  چ ...

حالا همه با هم ب تخمم 🤣

من خودم ندارم ب 🥚 پروفایلم میگیرم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم بی ادب که هست آدم هر کلمه  ای رو هر جا به کار نمی‌بره از این جهت بی ادبه😊

اگ ناراحت شدی بگو تکرارش کنیم 

درضمن روت ریپ نزدم ک روم ریپ میزنی 

عاشقمی🥺🥺🥺🥺؟؟؟ عیجان ول من قصد ادامه تحصیل دارم😎👊

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706