2733
2739

کو

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

بالاخره رسیدممم

بگذار عزیزممم

تو تایپک های سم😬 ، عکس بازی📸 ، خاطرات خنده دار😉 و ترسناک 👻  تگمم کنید🏃🏻‍♀️😍...مادر شوهر آیندم تو سایته دیگه ببینید من چه شانسی دارم🤦🏻‍♀️😂 انقدر دلم میخواد عکس بزارممم ولی نمیشه🌬...... هی نگید چرا امضات کلا بنفشه  ویرایش امضام مشکل داره😒.. دنبال یک سی‌سی هستم😁

قشنگه

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍
2740

عکس زیاد جالب نیست

ب نظرم یکی دیگه بگیر عزیزم 

تو تایپک های سم😬 ، عکس بازی📸 ، خاطرات خنده دار😉 و ترسناک 👻  تگمم کنید🏃🏻‍♀️😍...مادر شوهر آیندم تو سایته دیگه ببینید من چه شانسی دارم🤦🏻‍♀️😂 انقدر دلم میخواد عکس بزارممم ولی نمیشه🌬...... هی نگید چرا امضات کلا بنفشه  ویرایش امضام مشکل داره😒.. دنبال یک سی‌سی هستم😁
بد شده بگین برم از یجا دیگه و بهتر عکس بگیرم😂

اگه میتونی این کارو کن

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
2706