2737
2734
عنوان

شوهرم خیلی شلخته ست

375 بازدید | 17 پست

سلام خانوما 

شوهر من همه چیش عالیه 

ولی مشکل بزرگی ک باهاش دارم اینه که خیلی شلخته ست. البته بهداشت فردی رو واقعا رعایت میکنه ولی هرچی لباس نو و جدید واسش میخرم توی کار میپوشه 

باورتون میشه میخوایم بریم مهمونی لباس تمیز نداره. هزارتا لباس کار واسش گذاشتم ولی وقتی میخواد بره سرکار میره لباس مهمونی میاره میگه از اونا خوشم نمیاد. 

جوراب کفش شلوار تیشرت پیراهن کار جدا گذاشتم ولی وقتی میخواد بره سرکار میره از اون تمیز و نو ها میپوشه 

اعتراضم میکنم میگه فدای سرت ناراحت نباش  میریم جدیدشو می‌خریم. 

بخدا هروقت بخواییم بریم مهمونی غصه ام میگیره چون شوهرم لباس نو نداره

شوهر شمام اینجوریه؟ 

این چیزا رو توبچگی باید به بچه ها یاد بدن.خانواده مهد کودک معلم بعد اگه یاد نگرفتن توسربازی یا تو  دانشجویی یاد میگیرن اگه تواین مرحله هم یاد نگرفتن دیگه عمدا میخوان یاد نگیرن 

والی نظم و بهداشت چیزی نیست که کسی متوجه اهمیت و ارزشش نباشه

نه اینجور نیست چون من تا حد مرگ منظمم و تحمل همچین ادمایی رو ندارم 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......

دوبار مهمونی رو به خاطر لباس نداشتنش لغو کن و بعدم با غصه هزار تا تیکه بنداز یا با لباس کهنه و کثیف ببرش مهمونی و صدبار بگو آبروم رفت یاد میگیره😑

فکر میکردم میتونم همه آدمها رو نجات بدم..‌. تا اینکه متوجه شدم اونا دارن خودمم توی باتلاق غرق میکنن.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
این چیزا رو توبچگی باید به بچه ها یاد بدن.خانواده مهد کودک معلم بعد اگه یاد نگرفتن توسربازی یا تو &n ...

خب چیزایی که منم گفتم که همه چی واسش جدا گذاشتم از منظم بودن منه 

ولی لج میکنه ک نه حتما همونو میخوام بپوشم ترجیح میدم بخاطر آرامش خونمون و اینکه مثل خودش لج نکنم ک بعدش دعوامون بشه بذارم بپوشه 

دنبال راهی ام بدون بحث مجابش کنم

دوبار مهمونی رو به خاطر لباس نداشتنش لغو کن و بعدم با غصه هزار تا تیکه بنداز یا با لباس کهنه و کثیف ...

متأسفانه از مهمونی رفتن خوشش نمیاد 

بیشتر مهمونی دادن رو میپسنده 

مهمونی رو بخاطر لباس کنسل کردم خوشحال شد 😑

2738
متأسفانه از مهمونی رفتن خوشش نمیاد  بیشتر مهمونی دادن رو میپسنده  مهمونی رو بخاطر لباس ک ...

خب نکته اینه که نذاری خوشحال باشه😂

باید تا قیامت یادآوری کنی اون روز مهمترین مهمونی عمرم رو به خاطر تو نرفتم و حتی اگه دنیا رو بهم بدی فراموش نمیکنم.

فکر میکردم میتونم همه آدمها رو نجات بدم..‌. تا اینکه متوجه شدم اونا دارن خودمم توی باتلاق غرق میکنن.

سلام خانم خوبی؟ 

یه خانومی بهم گفت شما راهنماییش کردی و گفتی طلا میاد پایین 

تا چند تومن میاد پایین؟

تا کِی صبر کنم ؟

امروز نرم بخرم

پول حقوقمه میخوام برم بعدا خونه بخرم میترسم ضرر کنم

دو دست نو براش بگیر خودت قایم کن برا مهمونیا فقط بش بده

⛔⛔اگه زیر۲۰ سال هستی تو تاپیک من نیا،نظر نده و ریپلایم نکن به هیچ عنوان..ممنون که احترام خودتو نگه میداری⛔⛔
متأسفانه از مهمونی رفتن خوشش نمیاد  بیشتر مهمونی دادن رو میپسنده  مهمونی رو بخاطر لباس ک ...

ساده ای .

نباید کنسل میکردی .‌میرفتی . رک میگفتی لباس نوهاشو میپوشه سر کار. کهنه هاشو  میپوشه مهمونی . مدلشه ‌ خانوادگی اینطورین .

دیگه باهات هیچکس کار نداشت ..

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
2706