2733
2739

کنکوری که نزدیک کنکور درصد هاش پایین میاد و میگه همه چی یادم رفته و نمیتونم درس بخونم 

بعد بره پیش روانشناس و روانشناسم بگه باید بره روانپزشک و دارو مصرف کنه 

به نظرتون واقعا حالش بده یا داره ادا درمیاره تا کنکور نده

من افتادم.خیلی محکم.از ارتفاع بلند.افتادم و بلند شدم.حالا؛ خیلی قوی تر از روزی ام،که نیفتاده بودم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنونم عزیزم  خانوادم خیلی مخالفن حتی پدرم نمیدونه که دارم مصرف میکنم  (پدرم خیلی اصرار ...

عزیزم ببین تو الان هنوز دختر خانمی ...من دوتا بچه هم دارم ..اینقدر خودت را اذیت نکن بخدا اینقدر قرص خوردن را بد جلوه دادن ..منم لنگه خودت از اضطراب زیاد حالم تو خیابون بد شد و افتادم من پانیک شدم و پرخاشگر ی و افسردگی هم گرفتم ولی خداروشکر با دارو خوردن خوب شدم اوایل به حرف دکتر گوش نمی‌دادم دوز دارو را کم کردم و کلا چون تو ذهنمون بد جا انداختن خودسر قطع کردم ولی الان دوباره دوماه هست با دوز کامل استفاده میکنم حالم خوبه شوق زندگی پیدا کردم ...بخدا که منم بعضی وقتا به آخر خط می‌رسیدم بخاطر بچهام بلند شدم و ادامه دادم بزار بگن دارو میخوره مگه چیه خب هورمون مغز کمه یا جذب نمیشه ...اگه اضطراب بالا داری تا دو ماه ویتامین ب۱ ۳۰۰ بخر بعد صبحانه یکی بخور قرص های اعصاب هم بعد یکماه تاثیر مثبت میزاره و کم کم خوب میشی من دکتر میرم و گفت اگه ارثی نباشه بعد یه مدت دارو خوردن خوب میشی ..من هم روانشناس میرم بخدا دو سال دیگه میگی اصلا برا چی خودم را انقد بخاطر درس اذیت کردم

2728
عزیزم ببین تو الان هنوز دختر خانمی ...من دوتا بچه هم دارم ..اینقدر خودت را اذیت نکن بخدا اینقدر قرص ...

ممنونم مهربونم 🧡

امید وارم به روزی که برسه که به اینه نگاه کنم و اینقدر غم توی چشمام نباشه 

و بتونم شجاع باشم تا بتونم با چالش هاش زندگیم‌ بجنگم نه فرار کنم 

من افتادم.خیلی محکم.از ارتفاع بلند.افتادم و بلند شدم.حالا؛ خیلی قوی تر از روزی ام،که نیفتاده بودم
ممنونم مهربونم 🧡 امید وارم به روزی که برسه که به اینه نگاه کنم و اینقدر غم توی چشمام نباشه  ...

اصلا غصه نخور از عوارض داروها اینه که ماه اول آدم بیشتر بهم میریزه و بعد کم کم بهبود پیدا میکنه اویل منم اینجوری بودم تو آینه که نگاه میکردم انگار غم عالم تو چشمام و تو صورتم بود و انقد گریه میکردم که دیگه جونی برام نمیموند...بعد خوب شدم ..الان فلوکسیتن ۲۰ ...پرانول ۲۰ و ولبان ۷۵ میخورم قبلا ولبان ۱۵۰ میخوردم 

اینا بدون که شما تنها نیستید و خدای نکرده بیماری لاعلاج که نداریم با چند تا قرص درست میشیم ...عزیزم سعی کن قهوه و فست فود و شیرینی و شکر ..چای و نوشابه و سرخ کردنی اصلا نخوری ...بجاش ویتامین ب۱ ۳۰۰ حتما بخر بخور اضطرابت خیلی کم میشه ویتامین ب۶ بخور خیلی حالت بهتر میشه منیزیوم مگنیفورت بخر اعصابت آرومتر میشه و چون دارو استفاده میکنی برا مغز عالیه و کم خونی و تیروئیدت را چک کن نزار کم یا زیاد باشهباباتون که مهربونه بگو برات از داروخانه ویتامین بخره بخور بخدا بهتر میشی همین الان هم تو گوگل دربارش تحقیق کن بعضی وقتا از کمبود ویتامین آدم بیشتر حالش بد میشه

اینا بدون که شما تنها نیستید و خدای نکرده بیماری لاعلاج که نداریم با چند تا قرص درست میشیم ...عزیزم ...

ممنونم گلم حس کردم دارم با خواهر بزرگترم حرف میزنم خیلی خوبین 🥺🧡

2738
ممنونم گلم حس کردم دارم با خواهر بزرگترم حرف میزنم خیلی خوبین 🥺🧡

ممنون عزیزم...خودت را نباز..هیچ کس تو دنیا بی مشکل نیست ولی مغز ما میخواد بدونه مشکل باشیم ..افکارت را رو کاغذ بنویس نزار فکرای بیهوده اذیتت کنن ...ورزش هم خوبه اگه باشگاه دارید نزدیکای خونتون سه روز در هفته برو هم دوست پیدا میکنی هم برا یک ساعت مغزت آزاده و فکر نمیکنه ..هر وقت فکری آمد سراغت به خودت بگو این حقه ذهن هست که من اذیت بشم ..منم بهش اعتنا نمیکنم ..

واقعا ب ناراحتیش شک کردین ؟

دو ساله اولع افسردگیمو کسی جدی نگرف فک کردن اداس.و بعدش فایده ای نداشت والان چهار ساله یک 

روانی تشریف دارم💔😅

💛عاشق رنگه چشاشم،و صدایه خندش مستم میکنه،از موهاش نگم که کله قشنگیه جهان ماله اوناس ، مردونگیه صداش آرام بخشه و خلاصه تمام حس های خب من مربوط ب #اونه از ۱۴۰۲/۲/۱نیستش (دوازده ماهو .....)):زیادییی سفیدم ،و خیلیم بهداشتی مخالف کودک همسری ،عاشق رنگه زردم و کله لباسام مشکی،روانشناسی رو میدوسم ولی حقوق میخام بخونم،پدری نداشتم و با کلمه ای بابا غریبه هستم ،مامانم کله زندگیمه و پدریشو ثابت کرده،):از محل زندگیم خوشم نمیاد و عاشقه تهرانم ،کله هدفمم رفتن ب تهران و ورود ب بهترین دانشگاشه،پشت کنکور موندنو قبول ندارم و دانشگاه آزاد و میپسندم))+ سابقه خودکشی دارم 😢از قرمه سبزیم ب شدت بدم میاد 🤮فقط میخام موفق شم ک پشیمونیشو ببینم.عاشق گل رزه مشکیم عضو شدن تو نینی سایت برام ارزوه شدع بود ک شبه ۱۴۰۳/۲/۴شدبلاخره...منه منهای تو دگر با کسی جمع نشد❤️‍🩹
واقعا ب ناراحتیش شک کردین ؟ دو ساله اولع افسردگیمو کسی جدی نگرف فک کردن اداس.و بعدش فایده ای نداشت ...

گلم بنده خود یارو هستم

می‌خواستم بدونم بقیه چی فکر میکنن در بارم 

البته این تاپیک مال چند روز پیشه 

الان به تخمدان چپم هم‌ نیست 🙂

یه جهنم هر کی فکر میکنه دروغ میگم 

یه جمله خوندم خیلی خوشم اومد

هیچ کس حق نداره بهم بگه چجوری بجنگم وقتی حتی یکبار پا توی رینگ نذاشته 

هیچ کس جای من نبوده درد های منو نکشیده 

و هر کس قضاوتم کنه 

نشون دهنده بیشعوری خودشه نه من

2706