2733
2734

نصیحت خواهرانه بهتون میکنم

اینجا مسائل خصوصیتون رو نگید.

کمک های خیلی خیلی خوبی هم دریافت میکنید. گرچه یه سریا میان حالتونو بدتر میکنن.

اما گاهی اینجا امکان سواستفاده از اطلاعاتتون هست.

اعتماد نکنید و اینجا رو در حد پرسش و پاسخای روزمره و سرگرمی بدونید.

من خودم این اشتباهو قبلا کردم و پشیمون شدم.

اما دیگه  از زندگی شخصی و خصوصیم نمیگم.

لطفا جز در مواردی که توی پست ها هماهنگ میکنیم درخواست دوستی نفرستید. اعصابم خورد میشه درخواست دوستی آقایون سایت رو میبینم.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
سواستفاده منظورتون شناسایی توسط اقوام و آشناهاست؟

نه

جدی‌تر

لطفا جز در مواردی که توی پست ها هماهنگ میکنیم درخواست دوستی نفرستید. اعصابم خورد میشه درخواست دوستی آقایون سایت رو میبینم.
2740

خب میگیم دسترسی حذف و ویرایشو اضافه کنن که ملت راحت باشن کسی هم نتونه سو استفاده کنه دیگه...مگرنه جای خیلی خوبیه که ملت بتونن حرفایی که به اطرافیانشون نمیتونن بزنن رو یه جایی بگن و مشورت بگیرن

کد تخفیف زیره : NE3842    ⚠️زدن اعمال یادتون نره⚠️
خب حالا ما قدیم و سالها پیش حرف زدیم میخوایم الان پاک کنیم تکلیف چیه عوامل بی کفایت نباید حذف کنن ...

واقعا نامردیه دیگه.

من خودم بخاطر اینکه با تعلیق اون تاپیکا هنوز هستن موندم. وگرنه میبستم میرفتم.

افتضاحه . افتضاح.

خب میگیم دسترسی حذف و ویرایشو اضافه کنن که ملت راحت باشن کسی هم نتونه سو استفاده کنه دیگه...مگرنه جا ...

خب عزیزم وقتی احترام قائل نیستن برای حریم شخصی و اعتماد ما، تنها چاره اینه که از این به بعد نگیم.

واقعا ناجوانمردانس‌

منم همین طور قبلا درد و دل میکردم  از این به بعد نمیکنم

اشتباه کردیم واقعا

خب عزیزم وقتی احترام قائل نیستن برای حریم شخصی و اعتماد ما، تنها چاره اینه که از این به بعد نگیم. و ...

حرفتون درسته ولی میگم بیاین اعتراضم بکنید که بتونیم راحت باشیم با کمترین خطر

کد تخفیف زیره : NE3842    ⚠️زدن اعمال یادتون نره⚠️