2733
2739

من ی حاجتی دارم خیلی ب خدا و اهل بیت متوسل شدم و هر مدت ی بار خواب میبینم که رفتم کربلا یا پیش حضرت ابوالفضل یا امام علی یا امام حسین و حتی دخیل بستن ب خودشون مثلا پارچه سبز ببندم ب ضریحشون حالا باز دیشب دیدم ک واقعا مشکل داشتم ها و یهویی دیدم دارم میرم داخل ضریح حالا نمیدونم امام حسین بود یا ابوالفضل خلوت بود و رفتم سرمو گذاشتم رو ضریح و میگفتم ک چمه یهو پارچه سبز داشتم بزرگ تو کیفم ک الانم دارمش یکم ازش بریدم گفتم دخیل ببندم ب ضریح و نمیدونم بستم یا نه و ی عود یا شمع روشن کردم معنیش چی میتونه باشه چون دیشب با دلشکسته و ناراحتی خوابیدم و ب اینا متوسل شدم

خواب ها از ضمیر ناخوداگاهت میان و یا چیزایی که بهشون زیاد فکر می کنی

دیوانه و دلبسته ای اقبال خودت باش/سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش/یک لحظه نخور حسرت آنرا که نداری/راضی به همین چند قلم مال خودت باش/دنبال کسی باش که دنبال تو باشد/اینگونه اگر نیست به دنبال خودت باش/پرواز قشنگ است ولی بی غم و محنت/محنت نکش از غیر و پروبال خودت باش/صد سال اگر زنده بمانی، گذرانی/پس شاکر هر لحظه و هر سال خودت باش
خواب ها از ضمیر ناخوداگاهت میان و یا چیزایی که بهشون زیاد فکر می کنی

من برای ی هدف اینقدر فکر کردم یعنی بگم اصلا همه چیزو اون میدیدم ولی ی بار نشد خوابشو ببینم ی بار نشد چیزی ک نمیخاد اتفاق بیوفته برام نمیبینمش مرگ مادرم ک رفتم تو فکرش واقعا همونطوری ک دیدم شد من آدمی هستم ک‌هر چی ببینم میشه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷