2733
2739

خیلی هم نفخ و اسهال دارم البته من شکمم همیشه روونه این مدت نکنه درد زایمان باشه   

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 

عصر میخام برم دکترم تاریخ عمل بزنه انشالله از کجا بفهمم مال دل پیچه مه یا مال زایمان 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

درد زایمانه  دیگه

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2738
داری زایمان میکنی به سلامتی پاشو برو بیمارستان

نه بابا اصلا مثل درد زایمان نیست ولی به مدت زمان اومدنش مشکوکم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
احتمال داره درد زایمان باشه  اگر مرتبه!! پاشو برو دکتری بیمارستانی جایی  زایمان اولته؟

دوم از پشت یه بادی میپیچه 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اسهال که توی ماه نهم امکان داره پیش بیاد  بنظرم حتی اگه حرکات بچه هم اوکی بود برو یه nst بده ش ...

منظورت همون هست که نوار قلب بچه رو میگیرن ؟از روی اون میفهمن ؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706