2733
2739
عنوان

رابطه من و شوهرم بعد زایمان

568 بازدید | 17 پست

شغلش چوپانه گوسفند میچرونه توروستا زندگی میکنیم واقعا من ازاین زندگی خستم خودمونم پیش خانواده شوهرمیشینیم هرجور بگین اذیتم کردن مادرشوهرم همه جدره ب زندگیمون دخالت میکنه الان بچم ۱ ماهه ب دنیا اومده کلا تو کوه میشه فقط ظهر ۱ ساعت میاد گوسفندانو میدوشن میاد ناهارشو میخوره میره اصن ن رابطه داریم ن ب بچه توجه میکنه تاحالا ی بار بغلش نگرفته نمیدونم دلش ازسنگه چیه .واقعا نمیدونم چطور رفتار کنم باهاش یکم ب منو بچش توجه کنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

یعنی هیچ رابطه ای ندارین؟ مگه میشه آخه اکثر مردها.... 

منم باردارم با این وضعم شوهرم محاله شیفت  نباشه و کاری به من نداشته باشه 

عزیزم باید پیگیری کنی مشکل کجاست 

البته اینم بگم خوشبحالت  

ALireza,avaیه صلوات برام میفرستی؟  .خدا صدبرابر کمکت کنه..آقایون راضی نیستم تاپیک منو بخونید یا نظر بدید. 
تا چهل روز بعد اززایمان که نباید رابطه داشته باشی... ناراحتی که تواین یک‌ماه چرا نخواسته؟؟؟

ن بخاطر رابطه ن  توبارداری هم رابطه نداشتیم کلا.بخاطر بچه ناراحتم اصن بچشو بغلشم نمیگیره نمیدونم چطورادمیه والا حتی ب روشم نگانمیکنه.حتی ی زنگم نمیزنه 

2738
یعنی هیچ رابطه ای ندارین؟ مگه میشه آخه اکثر مردها....  منم باردارم با این وضعم شوهرم محاله شیف ...

میشه لطفاً ده تا تاپیک آخرم رو گزارش بزنی 

دلیلش رو بنویس کاربریش شناسایی شده 

برات صلوات میفرستم 

خب عزيزم طبيعيه تا حدودي 

چون كارش سنگينه و خودت ميگي ظهر فقط يك ساعت مياد 

يك ساعت نهايت يه نهارو نماز بشه 

چرا اينطوري فكر نميكني كه داره براتون دوشيفت كار به اون سنگينيو ميكنه براي رفته بيشترتون براي ارامشتون 

ميدوني اين زندگي دلبخواهت نيست ولي خيلي ها حسرت همين دو هزار هارو ميكشن مردي دارن تن لش بي عارو بي غيرت كه تن به كار نميده اونطوري عذاب اور تره 

بنده خدا همسرت كاري ازش ساخته نيست نره سر كار اخر ماه كي هزينه ها رو بده همين كمشم ديگه در نمياد

فقط 8 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚
عزیزم بلد نیست شاید ، بشینین کنار هم با بچه ، بچه رو بذار بغلش، باهم نازش کنید ، محبت کردن رو یاد بگ ...

میشه لطفاً ده تا تاپیک آخرم رو گزارش بزنی 

دلیلش رو بنویس کاربریش شناسایی شده 

برات صلوات میفرستم 

اسی جان بشین با ارامش باهاش صحبت کن.. ببین دلش از حرفی ، کاری یا چیزی نگرفته... شاید اونم از دست تو دلخوره ولی حرفی نمیرنه. اگر تا قبل از بچه روابطتون گرم بوده الان حتما پیگیر رفع مشکل باش

الان يه عده ميريزن اينجا كه واااا چطور شوهرت بچه رو بغل نميكنه چطور رابطه ندارين 

محبت نداره 

ما شوهرم اله بله 

البته كه از نادونيشونه از اينكه نميدونن چطوري فخر بفروشن وگرنه راهكار نميدنو افسرده ترت ميكنن

خودت بشين فكر كن 

ببين ميتوني كار تو خونه انجام بدي ؟؟

فقط 8 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚
ن بخاطر رابطه ن  توبارداری هم رابطه نداشتیم کلا.بخاطر بچه ناراحتم اصن بچشو بغلشم نمیگیره نمیدون ...

بعضی مردها همینجورین. بخصوص مردهایی که روحیه ورفتاراشون‌مثل پدراشون‌ومردهای قدیمی هست.اوایل زیاد به بچه کاری ندارن. بزرکتر که بشه فقط یکم باهاش بازی میکنن.کلا رفتار واخلاقشون همینه.حاضر نیستن یه جوراب پای بچه کنن. بلد نیستن

پارسا پسرمامان😍
2706