2733
2734
عنوان

شوهرمو دوست ندارم حالم بده😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 921 بازدید | 55 پست
پس دگ اعتراض نکن بشین سرجات زندگیتو کن من نگفتم الان طلاق بگیر باید میگرفتی نگرفتی دگ الان وقت ای ...

شرایط طلاق داشتم خونواده خوبی دارم ک پشتمن ولی من فقط بخاطر بچه موندم چرا انقد سعی میکنی نمک بریزی رو زخم بقیه 

ممنون عزیزم❤️❤️ بخدا خودمم میگم چون واقعا از وقتی بچه دومم اومد کلی سنگینی افتاد رو زندگیم همش حالم ...

عزیزم بچت روزی خودشو میاره

اتفاقا بیکار شدن همسرت دلیلش اینه که قراره روزی بچه دوم به خونه شما اضافه بشه

منتظر باش همین روزا یه کار خوب قراره پیدا بشه

اگر بیکار نمیشد کار پردرآمد تر نمیومد که

مطمئن باش به حرمت اینکه سقط نکردی خدا قراره بهت جایزه بده عزیزم

منتظر این جایزه باش

کیک فعلا تو قره🤗😘

تو نمیبینش ولی در حال پخته

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کار تو هم گناهه عزیزم، سعی کن توبه کنی و کنار بذاری، وگرنه چه فرقی با اون داری؟ فقط نوعش فرق داره

ان‌شاالله خدا به دلت آرامش بده و همسرتم کار خوب پیدا کنه🤲

یه صلوات واسه حاجت رواییم میفرستی 🌹
شرایط طلاق داشتم خونواده خوبی دارم ک پشتمن ولی من فقط بخاطر بچه موندم چرا انقد سعی میکنی نمک بریزی ر ...

عزیزم طلاق بخاطر چت کار یک زن بچه دار نیست

کار یک دختریه که رل داره یا نامزده

خیلی مردا خیانت میکنن 

اگر ما عاقلانه رفتار کنیم خیلی وقتا زندگی درست میشه

بین تنها موندن و زندگی با یک مرد عاشق که شیطون گولش زده در حد چت و بی پدر کردن بچه هات قطعا تو انتخاب درستی کردی

2731
عزیزم بچت روزی خودشو میاره اتفاقا بیکار شدن همسرت دلیلش اینه که قراره روزی بچه دوم به خونه شما ا ...

خدا از دهنت بشنوه عزیزم چقد حرفات ارامش دهندس انشالله همیشه دلت شاد باشه ک اینجوری انرژی مثبت میدی 🙏❤️❤️❤️

خدا از دهنت بشنوه عزیزم چقد حرفات ارامش دهندس انشالله همیشه دلت شاد باشه ک اینجوری انرژی مثبت میدی  ..

عزیزم ان شاالله زندگی شما هم مثل همون اوایل سرشار از عشق باشه

اگر میخوای زودتر ببخشیش یه دفتر بردار روزی پنج دقیقه محبت هابی که بهت کرده و خوبی هابی که داره و مردای دیگه ندارن رو توی دفتر بنویس

گل بی خار خداس

خود من هروقت تو ذهنم به همسرم ایراد میگیرن سریع دور میزنم سمت خودم و از خودم میپرسم مگه تو بچه کدوم پیغمبری؟

تو هم پر از بدی و اشتباهی 

شرایط طلاق داشتم خونواده خوبی دارم ک پشتمن ولی من فقط بخاطر بچه موندم چرا انقد سعی میکنی نمک بریزی ر ...

نمک چی

از بیرون گود اینطوریه داستان

اینارو گفتم مثل یه سیلی از خواب انکار بیرون بیارتت

هی نگو بخاطر بچهام

بگو بخاطر خودم

اصلا جرئتشو نداشتم یا وابستش بودم

یا به هر دلیلی

جلو بچهات اصلا نگو بخاطر شما موندم چون اونا احساس بد و عذاب وجدان میگیرن حتی چند سال پیش تو حوادث خوندم ی بچه بخاطر همین حرف مادرش خودشو کشته!تا مادرش از دست باباش نجات پیدا کنه!!!!

هیجوقت پشت بچها قایم نشو چون اینهمه ادم وجود داره ک با وجود بجه جدا شده و زندگی بهتری برای بچهاش ساخته از منو شمام بهتر

وقتی بخشیدی واقعا ببخش و بیخیال شو

اگر طاقتشو نداشتی باید جدا میشدی

اونم گناه داره دائما حس بد بهش میدی

شوهرتم ادمه تا کی میتونی باج عاطفی بگیری ازش

یروزی خسته میشه

الان با دوتا بچه بشین سر زندگیت و بیخیال گذشته شو

به الان فکر کن و ب موفقیت بچها

سعی کن اونارو ب جایی برسونی

و خودت هم رو اعصابت و تخلیه انرژی منفی کار کن

ورزش کن و شکرگزاری کن

دفتر شکرگزاری بردار و روزی ی نعمتتو بنویس

ببین تمومی داره؟

سیم اتصالتو ب خدا قوی کن تا اروم شی

و سعی کن ب شوهرت اعتماد کنی و ببخشی و بگذری

لز ی مشاور هم کمک بگیر

نمک چی از بیرون گود اینطوریه داستان اینارو گفتم مثل یه سیلی از خواب انکار بیرون بیارتت هی نگو بخا ...

حوصله جر و بحث ندارم ولی تویی ک میای نصیحت ی نگاه ب زندگی خودتم بکن تاپیک شیشمت ب قبل پر از تنشه چرا ب قول نقی میخواین همه چیو عادی جلوه بدین حرفات ی سریش درست ولی کلا وقتی میخوای نصیحت کنی چیزی بگو ک خودتم بهش عمل کنی ک بتونی ب بقیه القاش کنی حرف با عمل فرقش از زمینه تا اسمون من خودمو پشت بقیه قایم نکردم فقط فداکاری کردم ک بی پدر نشن و چون پسرن ممکنه ب هزار راه بد کشیده بشن باید سایه پدر رو سرشون باشه و بتونه جلوشونو بگیره من چرا باید تنهایی جور بچه بکشم