2737
2734

از وقتی بله دادم به خواستگارم، و چند ماهیه آشنا شدیم، تمام زندگیم دگرگون شده، درسای دانشگاهم همه عقب افتاده، همش فکر و خیاااال میکنم، اعتماد به نفسم افتضاح بود، بدتر شد،همش فکر میکنم نکنه زشتم و... هزاااار تا فکر دیگه، پسره خیلییی آدمه خوبیه و مشکل از اون نیست

بقیه خواستگار میاد براشون حالشون خوب میشه من برعکسم😭

چیکار کنم خانوما؟ شما چجوری بودین؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من یادمه خیلی ریلکس بودم. انگار هیچ اتفاقی نیفتاده

شما به اندازه کافی زیبایی نگران هیچی هم نباش.زندگیتو بکن

فقط 13 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚برای هم دعای خیر کنیم 💚  
2740
چرا هستن اما نمیدونم چرا دوست دارم با یه مشاور صحبت کنم دوست ندارم از دغدغه های جزئیم بدونن

مادرم تو نو جوانی یک چیزی بهمون گفته بود که همه چیز برامون عادی بود.

مامانم میگفت،دختر هر یک از مراحل زندگی را که رد میکنه یکی از چراغ های دلش خاموش میشه، منظورش این بود که زندگی هر دوره ای کلی سختی داره.

سلام،برای سلامتی وخوشبختی همه (صلوات)
چرا هستن اما نمیدونم چرا دوست دارم با یه مشاور صحبت کنم دوست ندارم از دغدغه های جزئیم بدونن

فقط باهاش وارد رابطه ی جنسی نشو ، بزرگترین اشتباه هست بعدش مطمئن باش اگر هم ملکه ی دنیا هم باشی طرف مقابلت لیاقتت رو داشت هیچ والا هر کاری کنی ارزش نداره فقط نماز بخون وآرامش داشته باش چون خیلی راه هست که باید باهاش راه بیای