2733
2734

الان تازه یه هفته میشه سزارین کردم خیلی درد دارم شبا خوابم نمیبره البته کیست هم داشتم که تو سونو مشخص نشده بود و سر عمل برش داشتن...کمردرد و درد زیر شکم خسته ام گرد شما تا کی درد داشتین؟

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

منم سزارین بدنیا آوردم بچه دومم رو. مردم و زنده شدم واقعا سخت بود.تقریبا یه هفته درد شدید داشتم ولی از روز پانزدهم به بعد دیگه خوب بودم میتونستم از پس کارهای خودم و بچه ام بربیام. نگران نباش ایشالله خوب میشی.

2738

بدن ها با هم فرق میکنه

نوع جراحی و حاذق بودن پزشک فرق میکنه

دلیل سزارین و زمانش هم فرق میکنه

من سه تا سزارین داشتم، خب بله درد هم داشتم اما نه اونقدر که شما توصیف میکنید. نمیشه گفت طبیعیه یا نه، اگر با مسکنهایی که بهتون دادن آروم نمیشید، فردا مرارجعه کنید به متخصص برای بررسی بیشتر

یکی از دوستانم که ایرانی نیست، فرزند سومش رو ایران سزارین کرد، میگفت برای دوتای اولی ۲۰ روز از درد ننیتوتست تکون بخوره اما برای آخری روز چهارم سرپا شد ضمن اینکه برش سزارینش توی ایران اونقدر کوچک بود که باورش نمیشد. 

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟
منم قرار سزارین شم کامنت ها چه ترسناکه پس چرا خواهر من بعد یه روز درد نداشت😰

من فروردین پارسال سزارین کردم دی ماه سرمای بدی خوردم سرفه میکردم جای بخیه درد می‌گرفت. تصورش رو بکن خودت

من بیشتره یه ماهه که کمردرد دارم از گردنم به پایین حتی لگنم هم درد داره انگار استخوناش ازهم جداشدن 

طبییعی زایمان کردن نعمته برا کسایی که میتونن من که مجبور شدم سزارین کردم اگه شرایط طبیعی رو داشتم حتما طبیعی میوردم

خوشا صبری که پایانش تو باشی ❤️😍
2706