2733
2739
عنوان

به نظرتون شوهرم دوستم داره؟

234 بازدید | 14 پست

عصری عصبی شدم شوهرم بهم تو بچه داری کمک نمیکنه به پسرم گفتم بی مادر شی خودم خیلی ناراحت شدم سه شبانه روزه نخوابیدم بعد شوهرم از اون ور گفت خفه شو ناراحت شدم باهاش قهر کردم پسرم خیلی اذیت می‌کنه الآنم خوابش میاد میخواد بره بازی کنه و بچرخه به زور کنترل اش میکنم

انسان ها همان چیزی هستند که در آینه می بینند😎🥺😔
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

حتما دوست داره که داره باهات زندگی می کنه ازت بچه داره 

ولی خب باید با زبون خوش یادش بدی کمک کنه

دیوانه و دلبسته ای اقبال خودت باش/سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش/یک لحظه نخور حسرت آنرا که نداری/راضی به همین چند قلم مال خودت باش/دنبال کسی باش که دنبال تو باشد/اینگونه اگر نیست به دنبال خودت باش/پرواز قشنگ است ولی بی غم و محنت/محنت نکش از غیر و پروبال خودت باش/صد سال اگر زنده بمانی، گذرانی/پس شاکر هر لحظه و هر سال خودت باش
2728
حتما دوست داره که داره باهات زندگی می کنه ازت بچه داره  ولی خب باید با زبون خوش یادش بدی کمک ک ...

خیلی تنبله کمک نمیکنه

انسان ها همان چیزی هستند که در آینه می بینند😎🥺😔
خیلی بددهنه این سری باهاش قهر میکنم بفهمه

با یه پست کاربر اینجا می خوای قهر کنی چه کاریه دختر با زبون نرم همه چی درست میشه چرا باید بدتر کنی اوضاع رو

دیوانه و دلبسته ای اقبال خودت باش/سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش/یک لحظه نخور حسرت آنرا که نداری/راضی به همین چند قلم مال خودت باش/دنبال کسی باش که دنبال تو باشد/اینگونه اگر نیست به دنبال خودت باش/پرواز قشنگ است ولی بی غم و محنت/محنت نکش از غیر و پروبال خودت باش/صد سال اگر زنده بمانی، گذرانی/پس شاکر هر لحظه و هر سال خودت باش
2740
2706