2737
2739

؟    چجوری باشم  چ رفتارایی‌  داشته باشم    وقتی رفتن  چی  درسته  بگم   وقتی هدیه   دادن   چی بگم     

میدونم  چی بگمااا‌  ولی خب   میخوام   بهتر  صحبت کنم    بهتر حرف بزنم

دستگاه پز یا همون کارت خوان بخر بزار رو میز خواستن هدیه بدن همش بگو وای تروخدا چرا زحمت میکشین اینا نمیخاد بعد نامحسوس با دستت دستگاه پزو هل بده طرفشون

...What the fu                                                      

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما هر چی بگیم فایده نداره

فقط باید خودت تجربه کنی

خجالت بکشی ، خرابکاری کنی ، سوتی بدی ، ناراحت بشی ، دلت بشکنه تا یاد بگیری

تجربه که الکی الکی به دست نمیاد

از بعضی کاربرا يه اسكرين شاتايی تو گوشیمه كه فقط دوس دارم باهاتون به مشكل بخورم!  😂🤌🏻                                    
2728

سعی کن از همسرت توی پذیرایی کمک بگیری خودت سینی پر از چایی و  ظرف میوه رو نبری ...

خیلی ام زیادی صمیمی نشو .. رفتار مودب و خانومانه .. سعی کن لباس تنگ و چسبنده نپوشی.. یه لباس مرتب که خونگی ام نباشه.. خونت هم تمیز و مرتب و خوشبو باشه ...

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

نمیدونم چرا همه چی رو بلدم ولی وقتی کسی ازم سچال میپرسه انگار یادم میره. همه چی😐لعنت 

دوست‌نی‌نی‌سایتی‌من❤️ممنون‌از اینکه‌تو‌تاپیکام‌شرکت‌میکنی‌اگ‌گاهی‌پستت‌رو جواب ندادم بدون‌یا‌ندیدم‌یا‌واقعا‌در جوابش‌حرفی برای گفتن نداشتم...خلاصه که ب مهربونی خودت ببخش 😘.                 کمی دورتر از خودم می ایستم ب تماشای کسی ک جای من زندگی میکند...چ بی رحمانه تنهاست و چه به ناچار قوی 🖤