2737
2734
عنوان

خیلی بی انگیزه شددم

141 بازدید | 8 پست

خیلی بی انگیزه شدم امسال ک خوب نخوندم واسه کنتور اصلا دیگه نمیتونم این تایم باقی مونده هم بخونم تا میام بخونم میگم ول کن من ک باختم زندگیمو بیخی

کاش یک نفر باشه بگه اگر این کارو کنی من مطمئنم میاری حالم خیلی بده من مستحق این نیستم لطفا از جملاتتون دریغم نکنید شاید همین جملات زندگی ی نفرو دگرگون کنه 

خواهرا بهتون نیاز دارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همین حرفی که خودت زدی 

تو مستحق جایگاه بالاتری هستی 

پس ادامه بده به نتیجه فکر نکن ، هر روز که میگذره میتونی پایت رو قوی تر کنی 

خدایا ، گمان میکردم برایت سایه ای بیش نیستم اما حضورت را بارها برایم اثبات کردی .. اشک های مرا دیده و آرزوی دیرینه ام را برآورده ساختی ❤️🧷 ... چرا عاشقت نباشم ؟! 
2731

چه رشته ای میخوای؟ 

اگه هدفت شاغل شدن هست پرستاری که از الان میاری

اگه هدفت اینه ی سال دیگه هم بمونی بخونی بازم باید الان توپ بخونی 

چرا؟ چون هرچی الان بخونی قوی تر میشه با روحیه بهتر هم از کنکور بیرون میای پس به جای فکر و خیال تلاشت رو سه برابر کن و با آمادگی بیشتر روی جلسه برو 

موفق باشی 

خطاب به اون کاربر های علافی که بی دلیل ریپ میزنن بحث می کنند باید عرض کنم من مثل شما بیکار نیستم  ؛ دلیلی نمیشه با آدم بی تربیت و علافی که روحش با بحث کردن با آدمایی که نمی‌شناسه ارضا میشه ؛ بحث کنم 😅👌سطح و لول فرهنگی آدما متفاوته؛ قرار نیست همه با ادب باشند

سلام و احترام

جسارت نباشه مدت زیادیه تاپیک هارو میخونم ولی ترجیحا اکانت نساخته بودم تا الان که مشکل شمارو دیدم 

امیدوارم ارزشش رو داشته باشه که شمارم رو تو همچین سایتی وارد کردم

خودمونی میگم

مغز من آکبنده آکبنده هیچی تا الان نخوندم و عین شما چند روز دیگه کنکور دارم

بچه مایه دار و تو پر قو هم نیستم و  از ارثم خبری نیست و منمو و زندگیم و تلاش های خودم

اما میخوام یه چند تا راه بزارم جلوت که خیالت تخت باشه خبری نیست

اگر میخوای بری فرهنگیان کلا باید 3 تا کتاب اونم مطلباشون کمه و سادست رو بخونی که کار 5 روزه 

اگر این 5 روز رو این کتابا متمرکز بشی ( دینی دهم از درس 9 تا 14 و یازدهم از درس 16 تا 18 و کتاب مهارت های معلمی 3 فصل اول ( صفحه 1 تا 120 ) که دیگران نمیشن رتبه اوردن قبولیت خیلی سادست چون کنکور سراسری برای فرهنگیان فقط 15 درصد تاثیر داره 

و خود کنکور فرهنگیان 10 درصد ! اما چون اینا رتبه بندی دارن و فرهنگیان رتبه سنگین که تاکید میکنم سادست بیاری بیشتر مورد توجه دانشگاه قرار میگیری برای مصاحبه

اگر فرصت کنی 3 یا 4 تا درس هم بخونی برای کنکور سراسری اردیبهشت که اونم حالا یه چیزی زده باشی بد نیست ولی تمرکز رویه فرهنگیان

و راه دوم ا 

کنکور اردیبهشت رو وللش فدای سرت ! برو بخون از الان برای ترم دو و بچسب برای  ازمون تشریحی و هرکسیم بهت گفت تست و گاج و این چرت و پرت ها بهش توجه نکن 

ازمون از کتاب میاد و به هیچ تستی نیاز نداری من خانوادم. بزور برای ازمون گاج ثبت نامم کردن بدون هیچ تستی فقط با 1 روز مطالعه رتبه 78 شدم از 9000 نفر اما بدون نمره منفی 

70 درصد ازمون گاج انسانی ها از دوازدهمه و بومم با خوندن ترم دو که 50 درصد کارمونه 70 درصد کنکور هم خوندی و چون تمرکزت رویه فقط دوازدهم بوده بیشتر شانس داری 70 درصد بزنی تا کسی که نشسته هر سه سالو خونده 

با وجود اینکه بلد نیستم چطور به این تاپیک برگردم ولی اگر سوالی داشتی بپرس خدارو چه دیدی شاید تونستم پاسخ بدم

یادت باشه این ازمون چرت و پرته و اگر استرس نداشته باشی از همه یه قدم جلویی

2740